Як помити двигун.

Зміст двигуна і підкапотного простору в чистоті - ознака хорошої турботи автомобіліста про своє засобі пересування. Завдяки чому своєчасно виявляються будь-які місця підтікання палива, масла і охолоджуючої рідини. Отже, герметичність систем двигуна вчасно відновлюється.
Вам знадобиться
  • - ємність для води,
  • - побутове миючий засіб,
  • - ганчір'я або малярська кисть.
Інструкція
1
Ще в недавньому минулому двигун мили дизпаливом, коли воно коштувало сущі копійки, після чого залишки солярки змивали водою з відра. Спосіб ефективний, але за сучасними цінами вельми руйнівний. Та до того ж ще й пожароопасен.
2
Більш безпечний спосіб очищення двигуна від забруднень передбачає застосування побутових миючих засобів, що робить його менш витратним за коштами. Приготувавши водний розчин в підходящої ємності, двигун миється дрантям або малярським пензлем. Після чого він обов'язково ополіскується чистою водою і обдувається потоком повітря, наприклад, що виходить із пилососа, включеного в режим побілки.
3
Існує ще ряд способів, завдяки яким можна очистити від забруднень підкапотний простір разом з силовою установкою. Сучасна хімічна промисловість пропонує автовласникам безліч хімічних складів, які успішно справляються з покладеними завданнями з очищення моторного відсіку від різних забруднень. Придбати їх можна в будь-якій торговельній точці, що реалізує автоприладдя. Перед застосуванням обов'язково вивчіть інструкцію підприємства-виготовлювача, наліплену на упаковці, і тільки потім приступайте до миття двигуна.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PfYMsPSFT2w
Зверніть увагу
Як помити двигун автомобіля. Багатьох автолюбителів терзає питання, чи варто мити двигун і яка в цьому користь. Не повірите, але крім естетичної сторони відповіді, користь дійсно є - це чистота двигуна подовжує термін його служби. Відразу поясню, яким чином це відбувається.
Корисна порада
Як помити двигун автомобіля - порядок дій. Зовнішній вигляд автомобіля характеризує обличчя водія і ступінь його турботи про своє залізному товариша. У хорошого водія машина завжди доглянута і чиста. До того ж, миття авто носить не тільки естетичну забарвлення, також це корисно і для забезпечення зносостійкості кузова, адже бруд затримує вологу на металі, і це може привести до корозії.