Як прогрівати двигун.

Питання про прогріванні двигуна перед початком руху народився давно, але не втратив своєї актуальності і в даний час. Думок з даного питання стільки ж, скільки і що сидять за кермом. Якщо не прогрівати машину, то тут все зрозуміло: завів і поїхав. Але якщо все-таки треба гріти, то скільки часу, і до якої температури?
Вам знадобиться
  • - синтетичне моторне масло.
Інструкція
1
На ці та інші питання ми і постараємося знайти зрозумілі відповіді.
2
Про те, що двигун , що працює на холостих обертах, схильний інтенсивного зносу, свідчать численні дослідження експертів. Тому сучасні високотехнологічні мотори, в яких застосовуються синтетичні масла з різними присадками, виключають попередній прогрів двигуна навіть в зимову пору року, не кажучи про літньому сезоні, передбачаючи при цьому сезонну заміну моторного масла.
3
Єдине правило для холодного періоду - це не рекомендується «різкий старт». Рух на автомобілі треба починати плавно, поступово збільшуючи обороти. А в міру набору температури - переходимо до звичайного режиму управління автомобілем.
4
Що стосується автомобілів з карбюраторними двигунами, випуск яких проводився десять і більше років тому, то їх мотори все ж вимагають попереднього розігріву, здійснити який можна різними способами. Починаючи з застосування зовнішнього джерела тепла (можна використовувати малогабаритну, мобільну, теплову гармату), і закінчуючи банальним запуском двигуна, обороти якого трохи збільшуються, а в міру прогріву - сніжаются.Мотор вважається тоді прогрітим, коли температура охолоджуючої рідини досягла 60 градусів.
5
Підводячи підсумок можна з певною сміливістю сказати, що попередній прогрів мотора, як пережиток минулого, коли ранок починався з розпалювання паяльної лампи, веде: до інтенсивного зносу деталей двигуна, до підвищеного забруднення навколишнього середовища, а також до невиправданих витрат.
Зверніть увагу
Щоб позбавитися зайвих проблем, досить заливати у двигун сучасне синтетичне масло, що в цілому, незважаючи на початкові витрати, обернеться чималою економією під час подальшої експлуатації.