Як міняти масло в двигуні. Як міняти масло в двигуні на вазі.

Заміна масла в двигуні автомобіля здійснюється з періодичністю, рівної 10 000 кілометрів пробігу. Своєчасна заміна та використання високоякісного моторного масла знижує знос робочих поверхонь деталей двигуна, що в цілому продовжує термін служби автомобіля.
Вам знадобиться
  • - ємність для зливу масла,
  • - ключ для пробки піддону,
  • - каністра з моторним маслом,
  • - каністра з промивання маслом,
  • - масляний фільтр.
Інструкція
1
Необхідно враховувати, що зміна масла проводиться тільки за умови розігріву двигуна до робочої температури, рівній 80 градусам. Тому воно міняється відразу після поїздки, або двигун попередньо розігрівається до зазначеної температури.
2
Для заміни масла під піддон встановлюється приготована заздалегідь ємність, після чого відкручується пробка картера і масло зливається з двігателя.Затем пробка закручується назад у піддон, а в мотор заливається промивальне масло.
3
Двигун заводиться і йому дають попрацювати з промиванням протягом 5-6 хвилин. Після закінчення процедури - промивальне масло зливається.
4
Потім замінюється масляний фільтр і закручується пробка в поддон.Далее через заливну горловину в мотор заливається свіже масло, трохи вище рівня верхньої позначки на щупі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=In1MkyBy8pM
Зверніть увагу
Після запуску двигуна виконується візуальний контроль на предмет витоку масла з-під пробки піддону і масляного фільтра. Якщо течі не виявлено, знову перевіряється рівень масла, при необхідності воно доливається. Після чого автомобіль готовий до подальшої експлуатації.