Як прибрати галіфе.

  •  Більшість жінок замислюються над тим, яким способом прибрати галіфе на стегнах. Дану проблему можна вирішити, використовуючи два відомих способу: комплекс спеціальних вправ в поєднанні з різними видами масажу і дієтою або ж липосакцией.
  •  Якщо ви вибрали дієти і заняття фізичними вправами, тоді слід почати зі зміни свого щоденного раціону. Для правильного харчування необхідно вибрати продукти, які будуть стимулювати Бета.1 рецептори клітин жиру, і виключити з раціону всі продукти, що стимулюють рецептори Альфа.2.
  •  Слід повністю виключити з харчування легкозасвоюваних вуглеводів, яких так багато в різних тортах, булочках, тістечок та інших солодощах. Необхідно також відмовитися від тваринних жирів. Для раціону добре підійдуть фрукти, овочі, продукти, що містять складні вуглеводи, і їжа на основі білків.
  •  Для того щоб підібрати правильний раціон найкраще звернутися до дієтолога. Після проведення повного обстеження і проходження все необхідних аналізів, ваш дієтолог зможе розробити для вас оптимальну дієту, яка стане ефективною тільки для вас.
  •  Тепер перейдемо до другого етапу - фізичному навантаженні. Щоб прибрати галіфе на стегнах, слід особливу увагу приділити опрацюванню зовнішньої сторони стегна, тому як галіфе являє собою підшкірний жир, розташований саме на зовнішній частині стегна.
  •  Всі вправи, які допомагають позбутися від галіфе на стегнах, грунтуються на декількох цілком зрозумілих рухах: мах ногами в різному становищі, руху «ножиці» і «велосипед» і стрибки.
  •  Для того щоб підсилити ефект від фізичних навантажень і дієти слід проводити масаж проблемної зони. Починати виконання масажу слід з легкого погладжування, потім розтирання проблемних зон, можна трохи розім'яти і потрясти. Завершувати масаж потрібно повільним погладжуванням.
  •  Ефективний масаж з використанням спеціального антицелюлітного крему. Тривалість такого масажу, як правило, не повинна бути більше десяти хвилин. Масаж не варто проводити при захворюванні простудними і інфекційними захворюваннями. Якщо у вас є хронічні захворювання, тоді про можливість проведення масажних процедур краще проконсультуватися у вашого лікаря.
  •  Ліпосакція в боротьбі з галіфе є найшвидшим і ефективним способом поліпшення фігури, адже після лікування результат стане постійним: жирові клітини в проблемній зоні скупчуватися НЕ будуть тривалий час.
Зона галіфе - це жирові відкладення на бічних сторонах стегон. Вони виникають внаслідок того, що жирові молекули випадають в осад у місцях, де застоюється кров. Від галіфе не допомагає позбутися навіть різке скидання ваги - відкладення в цій зоні практично не зменшуються.
Інструкція
1
Самий радикальний спосіб позбавлення від цієї проблеми - ліпосакція, що представляє собою видалення жирових клітин за допомогою хірургічного втручання. Як альтернативу можна спробувати поєднання фізичних вправ і масажу з раціональним харчуванням, виключивши з раціону легкозасвоювані вуглеводи і тваринні жири.
2
Фізичні вправи для підвищення потовиділення рекомендується виконувати в вовняних колготках.Лежа на ліжку на боці, свесьте вниз випрямлену верхню ногу. Піднімайте і опускайте її. Почніть з 10 повторів і поступово доведіть їх кількість до 30.Сядьте на підлогу, випрямити і розведіть ноги в сторони. Руками, злегка зігнувши їх в ліктях, упирайтеся в підлогу. Притягайте коліна до плечей таким чином, щоб ноги були витягнуті перпендикулярно підлозі. Потім витягайте ноги в паралельну підлозі лінію. Почніть з 4 вправ, потім збільште їх кількість до 10.
3
Стоячи прямо, розташуйте ноги на ширині плечей. З опущеною головою і витягнутими вперед руками починайте повільно присідати і підніматися. При цьому намагайтеся витягати м'язи спини і втягувати живіт. Мінімальна кількість повторів для даної вправи - 4 рази, максимальне - 10 раз.Сідя на підлозі, обіпріться ззаду на руки. Зігнуті в колінах ноги повільно розводите в сторони і назад. Почніть з 6 повторів і доведіть їх кількість до 12.
4
При масажі проблемних зон, виконуваному досвідченим майстром, збільшується кровопостачання і поліпшується відтік лімфи, що сприяє прискоренню обмінних процесів, зменшенню жирових відкладень і підвищенню тонусу м'язів. У домашніх умовах ви можете спробувати робити самомасаж за допомогою скляної медичної банки. Шкіра при цьому повинна бути попередньо змазана масажним маслом.
5
Прогрев тіло у ванній протягом 10-15 хвилин, розтирайте проблемні зони жорсткою мочалкою або махровим рушником. Відвари трав і ефірні масла, додані у воду, посилять ефект від процедури. Самомасаж рекомендують проводити не більше 10 хвилин. Утримайтеся від цього способу, якщо у вас є ураження шкіри, великі грижі, хронічні хвороби і захворювання в гострій формі.
Зверніть увагу
Як прибрати зону галіфе - дуже серйозне питання. Для більшості жінок зона галіфе є найбільш проблемною. Але в нинішній час існують результативні способи боротьби з даною проблемою. Давайте в даній статті розглянемо природні методи впливу на зону галіфе і розглянемо радикальний метод боротьби того, як кбрать зону галіфе.
Корисна порада
Галифе - це локальне відкладення жиру, яке більшою мірою пояснюється конституцією тіла. Саме тому люди, що не мають зайвої ваги на інших частинах тіла, можуть мати галіфе, і вже, звичайно, ця проблемна зона буде збільшуватися першої при збільшенні ваги. Виглядає зона галіфе не дуже естетично, до того ж дуже ускладнює вибір одягу: в талії широко, в стегнах вузько.