Як вибрати гарнітуру.

Практично всі, хто користується мобільним зв'язком, хоч раз чув таке поняття як Bluetooth, а багато з них активно використовують цей пристрій, або збираються придбати його. Так що ж це таке і як вибрати його?

Bluetooth - пристрій для передачі даних без використання проводів. І чим ще цікаво нам, так це те, що маючи в наявності такий пристрій можна користуватися обома руками, не тримаючи телефон однієї з них, що не маловажно для автомобілістов.Как же правильно вибрати гарнітуру? На якій з них зупинити свій вибір? Важливе значення має зовнішній дизайн гарнітури. Кожен на свій смак і відповідно до свого іміджем може підібрати для себе стильний аксесуар. Є гарнітури нового покоління, які дозволяють енергійно з'єднувати кілька пристроїв одночасно. Це можуть бути ноутбуки, комп'ютери, мобільні телефони.Не останнє місце для вибираючого має вагу пристрою, тому як більшість користувачів носить його з ранку до вечора. Кріплення пристрою повинне бути міцним, не помітними в носінні для використовує, але і не спадаючим. Деякі фірми розробляють кріплення таким чином, що навіть при дуже різких рухах воно залишається на місці. Є пристрої, що не мають заушной дужки взагалі, і кріпляться гелевим вкладишем.Каждое подібний пристрій має свої технічні характеристики, які пов'язані з якістю акумуляторної батареї та її ємністю. Більшість з них працює в режимі очікування від 4 до 8 діб. Також важливо дізнатися за який час батарейка заряджається повністю, і чи можливо її заряджати через пристрої ноутбука і комп'ютера, використовуючи USB-порти. Слід звернути увагу на дальність роботи гарнітури - bluetooth, адже обіцяні 10 метрів деколи перетворюються в реальності в 7-8.По раніше новинкою залишаються бездротові мікронавушники - найцікавіша гарнітура, що складається з радіокапсули, непомітно помещаемой в вушну раковину. Незамінна річ, коли потрібно отримати шпаргалку під час презентації або на іспиті. Гарнітура настільки мала і непомітна, що познайомившись з нею одного разу, не захочеш розлучатися ніколи. Якщо ви вирішили вибрати гарнітуру такого типу, якість звуку вразить будь-кого, хто спілкується з вами, за допомогою цього устройства.Едінственное про що не потрібно забувати, що це дуже чутлива річ і ставитися до неї слід дбайливо. Не потрібно розраховувати на те, що з мікронавушники можна отримати задоволення від прослуховування улюблених композицій - ця техніка створена для іншого.

Комп'ютер є монофункціональним пристроєм. Сьогодні, крім усього іншого, з його допомогою можна ще й спілкуватися. В даний час дуже популярними і поширеними технологіями є Skype і IP-телефонія. Для використання цих послуг потрібні мікрофон з навушниками. Багато в чому від гарнітури залежить якість зв'язку і те, наскільки добре ви будете чути своїх співрозмовників. Правильно підібрана гарнітура позбавить від перешкод і непотрібних шумових ефектів. Тому підбирати її необхідно ретельно.
Інструкція
1
Першим ділом визначитеся, який тип гарнітури ви будете купувати. На сьогоднішній день існують бездротові і дротяні гарнітури. Звичайно, використовувати бездротові гарнітури набагато зручніше: відсутність проводів, можливість спокійно відійти від комп'ютера , під час розмови можна займатися своїми справами.
2
Якщо ви вирішили вибрати бездротову гарнітуру, потрібно визначитися, з яким інтерфейсом підключення ви будете її купувати. Існують бездротові Bluetooth і Dect-гарнітури. Максимальна відстань, на яке ви можете відійти від комп'ютера при використанні Bluetooth-гарнітури, становить десять метрів. Другий тип бездротових пристроїв подібного роду дозволяє віддалятися від комп'ютера на відстань до 30 метрів.
3
Вибирайте бездротову гарнітуру в залежності від того, як вона планується використовуватися. Якщо в основному для відеоігор, перегляду фільмів або музики, то краще взяти Bluetooth- гарнітуру. Якщо ви плануєте довго спілкуватися, використовуючи IP-телефонію, беріть Dect- гарнітуру, так як ви можете під час спілкування спокійно пересуватися по будинку або квартирі.
4
При виборі дротових варіантів потрібно також визначитися з типом інтерфейсу підключення. Дротові гарнітури бувають з USB-інтерфейсом і підключаються до стерео-роз'єму. Якість гарнітур з USB-інтерфейсом вище. Вони добре підійдуть для спілкування.
5
Також існують закриті гарнітури, які ізолюють зовнішні звуки. Для будинку або квартири закриті гарнітури, мабуть, не сильно актуальні, але якщо ви плануєте використовувати їх поза домом, підключаючи до ноутбука, то вам варто звернути увагу на такі моделі.
6
Ціна на гарнітури залежать від фірми-виробника. Якщо ви хочете купити якісну модель, то вам варто звернути увагу на такі фірми, як Creative та Logitech.