Як підібрати свій аромат.

Вибір духів - майже як вибір одягу, тільки складніше: необхідно знайти аромат , який доповнить образ, створить гармонію із зовнішнім виглядом і внутрішнім змістом. Тільки от це хмара, яка вам належить носити, невидимо, і тому при виборі парфуму доведеться розвивати внутрішній зір і, замість порад подруг і консультантів, прислухатися до власних відчуттів.
Вам знадобиться
  • Час
Інструкція
1
Оскільки перенюхати все флакончике в магазині не вдасться, потрібно йти туди з наперед визначеною метою. Визначте, який саме аромат ви шукаєте - для дня чи вечірній, для роботи або відпочинку, зимовий або літній. Почитайте в каталогах та інтернеті опису духів, підходящих для ваших цілей, - можливо, щось приверне вас в образі цього аромат а, що стане приводом «спробувати» його в магазині.
2
Перед походом в парфумерний салон не користуйтеся косметикою з отдушками, які довго тримаються на шкірі, і безпосередньо духами. Шкіра повинна бути чистою і нести тільки свій власний запах.
3
Вибирайте для покупки тільки ті магазини парфумерії, які зарекомендували себе з хорошого боку і давно працюють в даній сфері - так ви знизите ризик купити підробку.
4
Попросіть у консультанта ті типи аромат ов, які ви заздалегідь для себе намітили. Нанесіть їх на паперові смужки і вдихніть аромат . Через кілька хвилин знову спробуйте його - запах повинен розкритися. За один похід в магазин не тестируйте більше трьох композицій, щоб не заплутатися у враженнях і не притупити чутливість. Якщо якийсь аромат вам сподобався, нанесіть його на шкіру в області зап'ястя (Не розтирайте!). Походіть кілька годин, несучи аромат на себе. За цей час він повністю розкриється і проявить себе в поєднанні саме з вашою індивідуальністю.
5
Купуючи вибрані духи, уважно огляньте флакон - якщо це не підробка, він повинен бути виконаний бездоганно акуратно, в склі не повинно бути бульбашок повітря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vWJiLUbbuJ0
Зверніть увагу
Не купуйте аромат, який видався вам приємним на комусь. На будь-якому іншому людині він буде «звучатиме» по-своєму.
Корисна порада
Щоб розвинути здатність тонше чути запахи, купите ефірні масла - якщо сприймати запахи в чистому вигляді, легше буде відшукувати їх в складеніслова ароматі.