Як зробити живіт плоским і пружним.

Плоский і пружний живіт - це результат постійної роботи над пресом. Вправи на м'язи живіт а рекомендується виконувати не менше 3 разів на тиждень. Під час занять необхідно опрацьовувати м'язи нижнього преса, верхнього преса і косі м'язи живіт а.
Інструкція
1
Ляжте на підлогу, руки заведіть за голову, ноги зафіксуйте (за диван, шафа тощо). З видихом підніміть верхню частину тіла над підлогою. На вдиху поверніться у вихідне положення. Зробіть 20 - 30 повторів.
2
Ляжте на підлогу, руки заведіть за голову, ноги підніміть під прямим кутом. З видихом опустіть ноги, але не торкайтеся підлоги. На вдиху поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 20 разів.
3
Ляжте на підлогу, долоні покладіть під сідниці, ноги підніміть вгору. З видихом відірвіть сідниці від підлоги за рахунок м'язів нижнього преса і затримайтеся в цьому положення 2 - 3 секунди. На вдиху опустіться на підлогу. Зробіть 20 повторів вправи.
4
Ляжте на підлогу, руки заведіть за голову, ноги зігніть в колінах. На вдиху відірвіть ступні від підлоги, скрутити в талії і покладіть ноги на правий бік. З видихом поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу в іншу сторону. Зробіть 20 - 30 скруток в кожну сторону.
5
Сядьте на підлогу, долоні покладіть близько стегон. З видихом підніміть ноги над підлогою, руки витягніть вперед. Спину тримайте прямо, напружте м'язи преса. Зафіксуйте позу на 2 хвилини.
6
Ляжте на підлогу, руки заведіть за голову, ноги зігніть в колінах. З видихом підніміть верхню частину тіла, торкніться лівим ліктем правого коліна. На вдиху опустіться на підлогу. З наступним видихом підніміться і торкніться лівого коліна правим ліктем. Зробіть по 20 скруток в кожну сторону.
7
Ляжте на підлогу, руки опустіть вздовж тіла, ноги підніміть вгору під прямим кутом. З видихом підніміть верхню частину тіла до лопаток над підлогою, витягніть руки вперед. Тримайте позу протягом 2 - 3 хвилин. Після закінчення потрібного часу ляжте на підлогу і розслабте м'язи преса.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MorEBmD_-IA