Як прибивати плінтус.

Планується - абсолютно необхідна деталь в обробці будь-якого приміщення. Пол кімнати, оточений по периметру плінтусом виглядає закінченим і охайним. Планується прибивати не складно, але є деякі хитрощі.
Вам знадобиться
  • - плінтус
  • - перфоратор або дриль
  • - дерев'яні/пластикові дюбелі
  • - цвяхи/саморізи
  • - викрутка/молоток
  • - олівець
  • - заглушки для саморізів
  • - тонке зубило
Інструкція
1
Намітьте місця кріплень. Прикладіть ваш плінтус до стіни і намітьте на стіні і на самому плінтусі місця, де ви будете забивати цвяхи або вкручувати саморізи. Робити це найзручніше за допомогою звичайного олівця. Розрахуйте положення кріплення так, щоб на краю плінтуса неодмінно доводилося по цвяху або саморізи для більш надійної фіксації.
2
Виконайте в стіні отвори. Якщо ви живете в заміському будинку з дерев'яними або обробленими деревом стінами, то прибивати плінтус для вас - елементарне необтяжливе заняття: просто озброюєтеся молотком і цвяхами та прибиваєте. Однак, якщо ви живете в будинку, де стіни зроблені з бетону, то доведеться сверліть.Оріентіруйтесь за відмітками, зробленим вами раніше. Візьміть свердло, діаметром не перевищує діаметр ваших дюбелів, і виконайте отвори в стіні. У кожне отвір вставте дюбель. Для саморізів традиційно використовують пластикові дюбелі, а для цвяхів - дерев'яні.
3
Закріпіть плінтус. Після того, як ви закінчили всі підготовчі роботи, почніть прибивати плінтус. Естетичніше всього виглядає плінтус, прикріплений до стіни за допомогою спеціальних меблевих цвяхів з маленькими капелюшками. Якщо все ж ви використовуєте саморізи, то їх капелюшки можна прикрити за допомогою спеціальних заглушок, підібраних в колір плінтуса.
Корисна порада
Закріпити плінтус також можна за допомогою рідких гвоздей.Еслі ви використовуєте традиційні цвяхи, то будьте вкрай обережні: не зашкодить плінтус ударами молотка. Щоб забити цвях до кінця, скористайтеся зубилом з тонким наконечником: помістіть кінчик зубила на капелюшок цвяха, і продовжуйте акуратно вбивати цвях, злегка утапливая капелюшок в дерево.