Як зробити розтяжку в домашніх умовах. зробити розтяжка з паперу зі своїм текстом.

Розтяжка є важливою частиною будь-якого тренування. Так силові й аеробні навантаження без належної розтяжки приведуть до сильного скорочення м'язів і тренуються стануть повільними і неповороткими. В танцях, східних практиках розтяжка також необхідна, так як розвиває у займаються гнучкість. Розтяжку рекомендується робити під час кожного тренування або як самостійне заняття не менше 3 разів на тиждень.
Інструкція
1
Встаньте прямо, руки опустіть вздовж тіла. На вдиху перенесіть вагу тіла на ліву ногу, праву ногу зігніть в коліні, ступню захопіть долонею правої руки. Коліна зведіть разом, п'яту правої ноги притягну до сідниці. Тримайте позу протягом 1 хвилини. З вдихом відпустіть ступню правої ноги і поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу на ліву ногу.
2
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки опустіть вздовж тіла. З видихом вага тіла перенесіть на праву ногу, повністю присядьте на неї, всю праву ступню розташуйте на підлозі. Ліву ногу витягніть убік, носок підійміть точно вгору і на себе. Руки зчепіть в «замок» і витягніть перед собою. Затримайтеся в позі на 1 - 2 хвилини. З вдихом поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу на іншу ногу.
3
Сядьте на підлогу, ноги витягніть перед собою, руки підніміть над головою. З видихом опустіть верхню частину тіла до ніг. Тягніться вниз грудьми, спину тримайте прямо. Затримайтеся в позі на 2 хвилини. З видихом опустіть руки на підлогу, спину розслабте і округлятимете. Через 1 хвилину спину випрямити, руки підніміть над головою і на вдиху поверніться у вихідне положення.
4
Сядьте прямо, ноги розведіть в сторони, руки покладіть перед собою. З видихом опустіть верхню частину тіла до підлоги, спину тримайте прямо, вперед тягніться грудьми. Позу затримайте на 2 хвилини. На вдиху випрямтеся.
5
Встаньте прямо, руки опустіть вздовж тіла. З видихом зробіть випад правою ногою вперед, долоні покладіть на підлогу біля ноги. Ліву ногу відтягніть максимально назад, руки підніміть вгору над головою. Тримайте позу протягом 1 хвилини. З видихом покладіть долоні близько правої ступні, потім праву ногу перенесіть до лівої, і, переступаючи руками до ніг, поступово піднімайтеся. Повторіть вправу на іншу ногу.