Як розвинути туризм.

Сьогодні по всьому світу розвивається туризм . З кожним днем все більшу кількість людей подорожують по світу. І всі вони хочуть хліба і видовищ: готелів і розваг.
Вам знадобиться
  • Початковий капітал, ідеї, знання, хобі
Інструкція
1
Якщо у вас є невеликий будиночок в селі, ви можете розвивати сільський туризм . Це сьогодні дуже перспективний напрямок. Багато людей втомилися від шуму мегаполісу і хочуть відпочивати на природі, далеко від цивілізації. Крім здорової їжі ви можете запропонувати своїм гостям сільські розваги - риболовлю, полювання і походи в ліс.
2
Якщо ви живете поблизу історичних пам'яток або чогось оригінального, то можна стати індивідуальним гідом і розповідати про це туристам за гроші. Краще, якщо ці місця дуже цікаві і про них мало хто знає.
3
Якщо ви захоплюєтеся екстремальними видами спорту такими, наприклад, як рафтинг або скелелазіння, тоді ви можете організовувати тури для любителів пригод. Сплав на байдарці або похід в гори - що може бути більш захоплююче?
4
Чи вмієте щось робити своїми руками: плетете з берести, випалювати по дереву, або вмієте ткати? Тоді вам дорога на ярмарки майстрів, які проводяться для туристів у великих містах. Там ви зможете продати свої вироби. А можете і навчити своєму вмінню туристів, звичайно ж, за гроші.
5
Любите подорожувати, вмієте писати і фотографувати? Тоді вам варто завести свій блог і писати в ньому про свої пригоди або посилати фотографії в туристичні газети і журнали. Якщо ваші фотографії і нотатки будуть популярні, то вам вистачить зароблених грошей на ваші подорожі.
Зверніть увагу
Сільський готель окупається кілька років. Тому їй краще займатися як доповненням до основного бізнесу або роботі.