Як отримати підвищення.

У багатьох компаніях, коли керівна посада знаходить перспективу стати вакантною, проводять так званий внутрішній конкурс на її заміщення серед власних співробітників. Для когось із них це стає шансом отримати підвищення по службі.
Вам знадобиться
  • - уміння аналізувати;
  • - знання майбутньої сфери діяльності;
  • - комунікативні навички.
Інструкція
1
Перш ніж проявляти інтерес до конкурсу, подумайте: а чи так вам це треба? Наскільки цікавий і посильний вам коло завдань, які належить вирішувати на звільнюваної позиції? Чи доводилося вам вже займатися чимось подібним? Як сьогодні складаються стосунки з тими, ким треба буде керувати завтра? Якщо протипоказань проти підвищення не знайшли, можете брати участь в конкурсі.
2
Найчастіше від претендентів на керівну посаду чекають їх бачення роботи підрозділу, який належить очолити. Подумайте, що в його поточній роботі вам хотілося б змінити, як і чому? Які акценти змістити, звідки і куди? Навіть якщо ваш виступ передбачається усним, спробуйте накидати хоча б основні тези. Часто це допомагає знайти найбільш вдалі формулювання, відсіяти зайве, виділити те, що з першого погляду здавалося незначітельним.Іногда не зашкодить і деяка наочність: графіки, схеми, таблиці, можливо, навіть слайди - дивлячись які переваги у того, хто прийматиме рішення.
3
Спробуйте також поглянути на свою кандидатуру очима боса. Адже той не може ризикувати. Навіть якщо переклад на нову посаду передбачає певний тестовий період, начальство воліє бути впевненим, що претендент його успішно преодолеет.Прікіньте, які якості, вміння, пізнання потрібні на цікавій для вас посади, як часто і за яких обставин ви проявляли їх в деле.Еслі все в порядку, перешкод до того, щоб дерзати, немає. Але бути готовим до можливої невдачі і не впасти в такому випадку в розпач ніколи не зашкодить.
Щоб отримати сертифікат медсестри, потрібно отримати направлення, оплатити і закінчити спеціальні курси, а також успішно скласти іспити.
Вам знадобиться
  • - російський паспорт і його ксерокопія;
  • - диплом про закінчення медичного училища та його ксерокопія;
  • - ксерокопія трудової книжки;
  • - якщо була зміна прізвища, потрібно ксерокопію документа, що посвідчує зміну прізвища.
  • Для іноземних громадян будуть потрібні апостиль національного паспорта, завірений нотаріусом, ксерокопія реєстрації на території РФ; апостиль диплома, завірений у нотаріуса. Решта документів аналогічні.
Інструкція
1
Напрямок. Щоб отримати сертифікат медичної сестри, в першу чергу необхідно звернутися до адміністрації установи, в якому ви працюєте, вони повинні видати вам відповідний напрям на платні курси підвищення кваліфікації. Зазвичай медичні установи вже мають домовленість з конкретними центрами по підвищенню кваліфікації і направляє своїх працівників туди.
2
Оплата курсів. У більшості випадків керівництво зацікавлене в підвищенні кваліфікації своїх працівників та оплачує дані курси. Якщо адміністрація категорично відмовляється оплачувати курси, можна запропонувати компромісний варіант - ви оплачуєте курси, а керівництво робить вам надбавку до заробітної плати. Якщо ви тільки збираєтеся приступити до роботи, шукати відповідне освітня установа і оплачувати навчання потрібно самостійно.
3
Де проходити курси. Видається сертифікат в різних установах середньоспеціальної освіти - це медичні коледжі, ліцеї та училища; і в установах післядипломної освіти - це різні центри та факультети з підвищення кваліфікації працівників.
4
Як проходять курси. Платне навчання проводиться на протязі 1-3 місяців і потім потрібно успішно скласти іспит з кваліфікації. Залежно від напрямку, кожна медсестра може отримати один з 12 сертифікатів різної спеціалізації. Для того, щоб отримати одні з них, буде потрібно додаткове навчання, тобто первинна спеціалізація. Для отримання інших може вимагатися тільки здача іспиту по кваліфікації.
Зверніть увагу
Сертифікат медичної сестри - це документ спеціаліста державного зразка, який видається тільки особам з середньою медичною освітою і фахом "Сестринська справа" та успішно склали з пройденого курсу навчання іспит з підтвердження кваліфікації. Сертифікат медичної сестри - це обов'язковий документ для заняття професійною медичною діяльністю, це фактично означає, що даний сертифікат - допуск до роботи медсестрою.
Корисна порада
Отриманий сертифікат дійсний протягом 5 років, потім потрібно знову підтверджувати свою кваліфікацію, здати іспит і отримати новий сертифікат медсестри.