Як провести день добре.

Є люди, у яких кожен день проходить, як свято. Якщо придивитися до них уважно, то можна зрозуміти, що вони в чомусь схожі один на одного. Напевно, це - невеликі секрети, які допомагають їм почуватися краще протягом дня і провести його так, щоб увечері на душі було добре.
Вам знадобиться
  • посмішка, світловий будильник, зелений чай, холодна вода, вітаміни.
Інструкція
1
Для того щоб добре провести день , для початку потрібно його не проспати. У цьому тобі допоможе світловий будильник. Це така лампа з м'яким світлом, яка включається в призначений час. Заведи її хвилин на двадцять раніше звукового будильника. Справа в тому, що світло перешкоджає сну і допоможе встати тобі вчасно.
2
Щоб відчувати себе краще, тобі варто випити з ранку натщесерце холодної кип'яченої води і зробити хоча б невелику фіззарядку.
3
Часто наш настрій псується через тих непомітних речей, про які ми навіть і не здогадуємося. Погане самопочуття і настрій може бути ознакою авітамінозу. Тому вживай кожен день вітаміни і їж побільше фруктів.
4
З ранку, коли будеш вмиватися, посміхнись свого зображення в дзеркалі. І скажи собі: "Сьогодні у мене все буде добре!" Посміхайся частіше протягом дня людям, і вони дадуть відповідь тобі тим же.
5
Протягом дня, особливо якщо втомишся, пий більше зеленого чаю. У ньому міститься кофеїн, від якого в тебе додасться бадьорості. Але на відміну від кави, в ньому є ще й корисні антиоксиданти.
6
Знаменитий підприємець Стів Джобс, якось, в одній зі своїх промов сказав про те, що кожен день потрібно жити як останній, несамовито радіти цьому світу і міняти його на краще. А ти сьогодні змінив цей світ?