Як приготувати укропную воду для немовляти. Кропова вода для немовлят.

  •  У понятті фармацевтики «кропова вода» - це особливий настій фенхелю (аптечного кропу). У продажу кропова вода буває дуже рідко, тому багато хто намагаються приготувати її для своїх малюків самостійно, в домашніх умовах. Укропную воду для немовлят можна зробити на основі укропного насіння або з насіння фенхелю. І те, і інше засіб можна придбати практично в кожній аптеці.
  •  Одну столову ложку насіння кропу або насіння фенхелю слід залити склянкою крутого окропу. Бажано зробити це не в простій посуді, а в фарфоровому чайнику, а краще в термосі.
  •  Наполягати відвар укропного насіння слід не менше години.
  •  Далі отриману укропную воду необхідно ретельно процідити через дрібне сито або марлю. Якщо після фільтрування у відварі видні частки насіння кропу або фенхеля, укропную воду потрібно процідити ще раз.
  •  Остигнула укропную воду слід давати немовляті по 1 чайній ложці не більше чотирьох разів на день. Укропную воду можна також змішувати з грудним молоком або сумішшю і давати під час годування. Ефект полегшення від укропной води зазвичай настає через 10-20 хвилин після прийняття її немовлям.
  •  Зберігати укропную воду для немовлят бажано в скляному посуді в прохолодному місці. Природно, кожен раз перед тим, як дати її маляті укропную воду слід розігріти до кімнатної температури. Кропова вода зберігає свої корисні для кишечника немовляти властивості протягом доби.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Wbz2vhogcUs