Як поповнити баланс банківською картою.

При наявності банківської карти і достатньої суми на ній ви можете поповнити баланс свого особового рахунку в оператора стільникового зв'язку, інтернет-провайдера та ін. Через банкомат або за допомогою інтернет-банкінгу. Якщо провайдер послуг працює з електронними платіжними системами, ви можете зробити платіж, поповнивши його з карти.
Вам знадобиться
  • - банківська карта;
  • - банкомат;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Найпоширеніший спосіб поповнення банківської карти - використання банкомата. Для цієї мети підійде будь-який пристрій, в тому числі і стороннього банку: комісія за такі платежі, як правило, не взімается.Вставьте карту в банкомат, введіть ПІН-код, в меню на екрані виберіть опцію «Платежі». Вона може називатися також «Оплата послуг» або іначе.В меню, виберіть тип послуги, яку мають намір оплатити (стільниковий зв'язок, доступ інтернет та ін.). Потім знайдіть свого провайдера в запропонованому списку. Банкомат запропонує вам ввести свій ідентифікатор (номер особового рахунку, мобільного телефону, договору або інший) і суму платежу. Переконавшись в правильності введених даних, підтвердіть платіж. Чек, який видасть банкомат, зберігайте до зарахування грошей.
2
Якщо до вашої карті прив'язаний інтернет-банкінг, можливість безпосередньо оплатити послуги більшості популярних провайдерів послуг зазвичай мається. Пройдіть по посиланню «Платежі», виберіть тип оплачуваних послуг, потім конкретного провайдера, введіть ідентифікатор і суму до оплати, потім дайте команду на завершення платежа.Чаще всього система вимагає додаткову ідентифікацію: ПІН-код, пароль для входу в систему або особливий код для інтернет-банкінгу, змінний код зі скретч-карти, разовий чи постійний платіжний пароль - залежно від банка.Запішіте ідентифікатор платежу і зберігайте його, поки не переконаєтеся, що гроші надійшли за призначенням.
3
Якщо в числі способів поповнення баланс а ваш провайдер пропонує варіант через електронні платіжні системи, а ваша карта прив'язана до гаманця в одній з них (таку послугу пропонують у співпраці з кількома російськими банками Яндекс- Гроші і Webmoney), ви можете скористатися цим варіантом.Пополніте з карти гаманець в системі необхідною сумою. Ця операція безкоштовна, а гроші зараховуються протягом декількох секунд. Потім проведіть платіж через інтерфейс системи.
Багато банків в наш час надають послугу управління власним рахунком за допомогою інтернету. Ви можете переводити гроші на інший рахунок, відкривати депозити та покласти гроші на номер мобільного зв'язку.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - картка;
  • - банкомат.
Інструкція
1
Скористайтеся банкоматом для поповнення мобільного рахунку картою . Для цього вставте картку в пристрій одержувача, введіть свій пін-код і виберіть відповідну послугу. Як правило, вона називається «Оплата послуг» або «Мобільний зв'язок». Виберіть оператора, введіть свій номер мобільного телефону та суму, на яку хочете поповнити рахунок з картки. Далі підтвердіть введені дані та натисніть "ОК".
2
Скористайтеся системою інтернет-банкінгу, якщо вона підтримується вашим банком. Деякі установи вимагають укладення спеціального договору для обслуговування карти через інтернет. Для цього зверніться до найближчого відділення банку, в якому у вас оформлена картка і уточніть цей момент у фахівців. Після укладення договору вас зареєструють в системі і передадуть вам логін і пароль для входу в систему інтернет-банкінгу.
3
Перейдіть на сайт банку, авторизуйтесь в системі інтернет-банкінгу. Додатково може знадобитися ввести код, який надсилають на номер мобільного телефону, вказаний при реєстрації. Це необхідно для забезпечення безпеки вашого рахунку.
4
Виберіть команду «Поповнити мобільний рахунок». Потім введіть номер телефону та суму, підтвердіть виконання операції. Надалі вам не потрібно буде вводити номер заново. Зазвичай система запам'ятовує всі використані номера, а також суми поповнень.
5
Виконайте прив'язку карти до номера телефону, для цього в системі інтернет-банкінгу замовте цю послугу і активуйте її. Отримайте перелік команд, які ви можете використовувати для управління своїм рахунком з мобільного телефону, наприклад, перевести гроші на іншу картку, поповнити рахунок.
6
Зверніться в касу магазину, де є можливість оплати товару за допомогою терміналу. Як правило, у них надається послуга поповнення рахунку мобільного телефону.