Як покласти гроші на банківську карту. Як оформити ветеран праці.

Поповнити рахунок банківської карти можна кількома способами: через банкомат кредитної організації, якій вона випущена, при наявності в ньому функції прийому грошей (cash in), в касі банку або перекладом з рахунку в тій же чи іншій кредитній організації.
Вам знадобиться
  • Залежно від обраного способу:
  • - банківська карта і банкомат з функцією cash in кредитної організації, якій випущена карта;
  • - карта і паспорт;
  • - реквізити банку, яким випущена карта, і номер прив'язаного до неї рахунку, свій ІПН (не у всіх випадках), паспорт при особистому зверненні в банк або комп'ютер з доступом в інтернет при перекладі через інтернет-банкінг.
Інструкція
1
Якщо ви хочете поповнити карту через банкомат, переконайтеся, що пристрій належить тому банку, яким випущена ваша карта і оснащено функцією прийому готівки. Банкомат може зараховувати гроші на рахунок миттєво або протягом трьох робочих днів. Інформація про це зазвичай нанесена на сам пристрій, попередить воно про умови зарахування і перед виконанням операціі.Во другому випадку гроші зазвичай кладуться в конверт, а сума вводиться з клавіатури.
2
Вставте карту в банкомат, введіть ПІН-код і виберіть функцію «Внесення готівки» («Поповнення рахунку» чи інше близьке за змістом назва). Виберіть рахунок, який хочете поповнити, якщо до карти їх прив'язане несколько.В залежності від способу прийому грошей вставте їх в купюроприймач або вкладіть в конверт, що лежить на банкоматі або поруч з ним (краще це зробити завчасно) і введіть суму платежу з клавіатури.Проверьте суму на екрані і, якщо згодні, підтвердіть операцію.Сохраняйте чек до підтвердження, що кошти зараховані на рахунок.
3
Якщо ви віддаєте перевагу внести готівку через касу банку, зверніться в його відділення. Чи можна поповнити рахунок в будь-якому з них чи не в усіх, треба уточнити в банку при відкритті карти.Пред'явіте касиру паспорт, гроші і карту . Якщо до неї прив'язані кілька рахунків, назвіть той, який хочете пополніть.Проверьте папери, які вам дасть касир, підпишіть, якщо з усім согласни.Полученную квитанцію збережіть на випадок спірних моментів.
4
Для переказу з рахунку в тому ж банку вам достатньо звернутися в його касу з паспортом і картою, назвати рахунки, між якими хочете здійснити переклад, і суму платежа.Во багатьох банках здійснити цю операцію ви можете також через колл-центр . В цьому випадку ви повідомляєте необхідні відомості оператору і при необхідності озвучуєте свої телефонні ідентіфікатори.В інтерфейсі інтернет-банкінгу зазвичай передбачена опція перекладу між власними рахунками. Ви вибираєте рахунки, між якими здійснюється переклад, вводите суму платежу і при необхідності додатковий ідентифікатор.
5
Для переведення з іншого банку вам будуть потрібні номер рахунку, який прив'язаний до поповнюваною карті, і реквізити банку, де вона открита.Еслі номера рахунку немає в виданих вам при його відкритті документах, ви можете скопіювати його з інтернет-банкінгу або дізнатися у відділенні або колл-центрі кредитної організації. Інші реквізити для переказу можна взяти на її сайті або у відділенні.
6
Якщо ви робите переклад за допомогою особистого візиту в банк, пред'явіть паспорт і карту або документ, де відображається рух коштів по рахунку (наприклад, ощадкнижка), скажіть про своє бажання зробити переклад, дайте реквізити, назвіть суму платежу і його призначення (зазвичай переклад власних коштів або поповнення рахунку карти) .Проверьте складені операціоністом папери, якщо з усім згодні, підпишіть і отримаєте документальне підтвердження платежу.
7
При наявності інтернет-банкінгу ви можете здійснити переклад через цю систему. В цьому випадку після авторизації ви вибираєте функцію перекладу в інший банк і вводите необхідну інформацію у відповідні поля інтерфейсу, перевіряєте її правильність і даєте команду вчинити платеж.В деяких банках може знадобитися ІПН відправника, одержувача або обох - у всіх випадках ваш.