Як підтримувати порядок.

Хто сказав, що підтримка порядку вимагає масу часу, сил і нервів? Навпаки, варто тільки захотіти, як з нудною обов'язки це перетвориться на задоволення, потрібно лише переглянути своє ставлення до прибирання будинку.
Вам знадобиться
  • Таймер, пакети для сміття, засоби для прибирання.
Інструкція
1
Виділіть 15 хвилин щодня для позбавлення свого будинку від мотлоху. Не потрібно намагатися за один раз встигнути все, краще робити потроху, але щодня. Поставте таймер (заведіть будильник) і в швидкому темпі починайте розбирати невелику ділянку. Сортуйте речі одразу: відвертий мотлох в пакети для сміття, речі хороші, але непотрібні - в коробки (віддасте їх тим, кому вони знадобляться), речі улюблені й потрібні - по місцях. Відразу ж позбавляйтеся від такого сміття як рекламні буклети, пакувальний папір, порожні флакони.
2
Визначте для кожної речі своє місце. З одягом, книгами, посудом все більш-менш зрозуміло, а от на рахунок потрібних дрібниць доведеться задуматися. Приналежності для шиття, аптечка - для всього цього бажано придбати зручні контейнери з кришками. Документи зберігайте у папках, фотографії в альбомах. Вчасно прибирайте сезонний одяг та взуття. Шуби і дублянки упакуйте в спеціальні чохли, помістивши туди по пігулочку «Антимоль». Чоботи і черевики, вимивши і висушивши, відправте на зберігання в коробках. У передпокої обладнайте місце для речей - перекинута одяг і взуття порядку не додають. У дитячій вашим порятунком стануть численні ящики і коробки, в них ви з чистою совістю заховаєте скарби свого чада. Різноманітні засоби для прибирання зберігайте в одному місці - так і акуратніше, і знайти потрібний флакончик легше.
3
Прибирайте «по чистому». Не потрібно чекати, коли вашому дому буде потрібно грандіозна прибирання, робіть невелику, але кожен день. Плита, раковини, унітаз повинні бути чистими завжди. Набагато простіше швиденько протерти плиту відразу ж після готування, ніж раз на тиждень відтирати її із застосуванням всіх засобів для чищення, які знайдуться в будинку. Те ж саме стосується і посуду - мийте її відразу ж. Увечері пройдіть по дому, розкладіть розкидані речі по місцях. Це займе не більше десяти хвилин, але кімнати стануть виглядати охайніше.
4
Генеральну прибирання розбийте на частини і робіть в будні дні, щоб звільнити вихідні для відпочинку. Розподіліть як вам зручно такі справи, як прання штор, миття вікон, холодильника або чищення м'яких меблів. Роблячи по одному «глобального» справі за один раз, і ви не втомитеся, і в домі завжди буде порядок , і у вихідний день з чистою совістю будете насолоджуватися відпочинком.
Зверніть увагу
Не варто намагатися за один день переробити абсолютно все. Так ви швидко «перегорить» і наведений порядок протримається недовго.
Корисна порада
Робіть все з задоволенням. Миєте ви вікна, пилососите, а може наводите порядок в санвузлі - все це ви робите не для когось, а для себе, для свого будинку.
Ідеальний порядок в домі - мрія кожної господині. Однак у сучасному ритмі життя не так-то просто викроїти час для повноцінної прибирання, особливо працюючим жінкам. У цій ситуації простим і ефективним рішенням стане поділ усіх заходів з наведення чистоти на три види.
Інструкція
1
Найлегший спосіб підтримувати порядок в домі - це термінова прибирання. Вона не дає незначним проявам безладу, з якими досить просто впоратися, перерости в серйозні проблеми. Приміром, після готування на плиті залишилася пара жирних плям. Вони майже не помітні і зовсім вам не заважають. З одного боку, ви можете відразу протерти їх губкою, тоді плита знову буде чистою. А якщо день за днем залишати подібні плями без уваги, то дуже скоро утворюється багатошарова пригорілі кірка. Тоді на очистку плити ви витратите набагато більше часу і сил. Отже, термінова прибирання дозволяє вам відразу ж позбавлятися від бруду. В іншому випадку дрібні справи накопичуватимуться, і дуже скоро ви настільки звикнете до навколишнього безладу, що будете вважати його цілком природним.
2
Розробіть план поточних справ по наведенню чистоти в будинку. Подібні заходи необхідно проводити регулярно, зовсім не обов'язково щодня. Для зручності можете скласти графік з прибирання. Наприклад, протирати пил двічі на тиждень, мити ванну і туалет - один раз на тиждень. Оформіть всі справи у вигляді роздрукованого плану, так ви точно нічого не забудете. Якщо сумлінно дотримуватися такого розкладу, дуже скоро воно стане для вас звичним.
3
Намагайтеся не запускати домашні справи, доводячи їх до вимушеної прибирання. Наприклад, ви починаєте наводити порядок в шафі тільки тоді, коли вже нічого не можете в ньому знайти. Вимушеної збирання легко уникнути, якщо своєчасно виконувати термінові і поточні заходи щодо боротьби з безладом. Крім того, такий підхід таїть в собі небезпеку можливого псування майна. Адже з невеликими плямами і забрудненнями здатне справитися навіть слабке миючий засіб. А в запущених випадках, як правило, доводиться звертатися до більш концентрованим або абразивним порошкам. В результаті, почистивши плиту або ванну, ви наносите цим речам ще більшої шкоди, ніж сама грязь.
Зверніть увагу
Далеко не всі можуть підтримувати ідеальну чистоту і порядок в домі, щоб бути готовими до прийому гостей цілодобово. Однак, виглядати нечупарою теж нікому не хочеться. Але є кілька способів, які допоможуть вам швидко навести і легко підтримувати порядок в домі. Як господині швидко навести порядок в домі, якщо нагрянули неждані гості. Ваш зовнішній вигляд. Насправді, дуже багато залежить від того, як виглядає господиня будинку.
Корисна порада
Один з рецептів, як навести порядок в квартирі швидко від flylady це на максимальній швидкості обійти всі кімнати і, не замислюючись, зібрати в один мішок 27 предметів. Після чого всі їх потрібно викинути, так як це непотрібні речі, що мають прикре властивість накопичуватися в нашому домі. Порядок і чистота там повинні бути ідеальними, оскільки саме в цих приміщеннях, залишившись наодинці з самим собою, будь-яка людина має достатньо часу для того, щоб розглянути недоліки і виявити бруд, недосконалості в ...