Як знайти організацію.

В наш час знайти потрібну організацію і навіть зібрати про неї попередню інформацію не складає особливих труднощів. Трохи набереться закладів, про які не було б ніякої згадки в інтернеті. Навіть якщо у потрібного немає власного сайту, хоча б його координати, швидше за все, знайдуться. А далі вже - справа техніки.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для початку нам потрібно хоча б приблизне назву організації (а краще точне), щоб вбити його в рядок пошуку будь-якої пошукової системи. Можна прогнати і по несколькім.Прі ідеальному варіанті у видачі ми побачимо сайт шуканої організації з вичерпною інформацією про неї. А ще краще - і місцезнаходження її офісу, скажімо, на «Яндекс Картах» .Але так буває не завжди. І все ж, якщо плодами нашого пошуку став хоча б адресу, а ще краще - з телефоном, це вже півсправи.
2
Телефон може бути корисний тим, що по ньому можна зателефонувати і уточнити, чи належить він як і раніше потрібної нам організації, чи знаходиться вона за тією ж адресою, уточнити, як краще до неї дістатися, яка найближча станція метро і т.п .. Не для кого не секрет, що інформація в інтернеті може бути і давно безнадійно застарілою. Паперових довідників це, втім, теж касается.Не виключено, що ті, хто розташовується за старою адресою організації, можуть знати, де знайти її тепер. Але можуть, звичайно, і не знати.
3
При наявності адреси організації завжди можна подивитися її хоча б приблизне місцезнаходження за допомогою таких онлайн сервісів, як «Яндекс Карти», Google Maps, або довідкових програм - наприклад, «Дубль ГИС» .До речі, може бути потрібна нам компанія і в адресних базах таких систем.
Корисна порада
Пошук в інтернеті потрібної організації дозволяє вбити одночасно ще не одного зайця. В результатах видачі можуть спливти згадки про неї в пресі, відгуки клієнтів, справжніх і колишніх працівників і безліч іншої їжі для роздумів.