Як обгрунтувати підвищення. зарплата після випробувального терміну обґрунтування.

Питання про підвищення зарплати рано чи пізно доводиться ставити співробітнику, який представляє для компанії цінність. Його результат багато в чому залежить від того, наскільки грамотно працівник підбере аргументи і час для обговорення такого важливого питання.
Вам знадобиться
  • - знання ситуації на ринку праці у вашій галузі;
  • - аргументи на користь вашої ефективності для компанії і здатності збільшити її з підвищенням зарплати;
  • - хороші відносини з босом і вдало час для розмови.
Інструкція
1
Важливою запорукою успіху задуманого розмови має стати вдало вибране для цього час. Бос повинен бути в гарному настрої, бажано, щоб вашу бесіду не переривати колеги, відволікаючи вас або шефа на невідкладні дела.Ідеальним часом для цього вважається післяобідній: ранкову текучку вже розгребли, а керівник вже поїв і задоволений жізнью.Еще краще, якщо напередодні вам вдалося успішно завершити проект, впоратися з покладеним на вас важким завданням. Заслуги мають властивість швидко забуватися, так що ловіть момент.
2
Хорошим джерелом аргументів на свою користь може стати вивчення реалій ринку праці у вашій галузі. Навіть якщо ви не збираєтеся йти, не буде зайвим відгукнутися на кілька вакансій для фахівця вашого рівня, відвідати співбесіди, якщо куди прігласят.Еслі в ході такої розвідки боєм отримаєте пропозицію з кращими умовами, воно послужить додатковим аргументом в розмові і запасним аеродромом на випадок невдалого фіналу.
3
В ході розмови постарайтеся не посилатися на особисті обставини: до них немає діла нікому, крім вас. Якщо їх і згадувати, то в саму останню чергу, особливо якщо бос і так в курсе.Делайте упор на те, яку користь вже приносите фірмі, наскільки ефективніше зможете працювати, коли досягнете бажаного, ну і не забувайте посилатися на ситуацію на ринке.Еслі ви уявляєте для компанії цінність, а ваші доводи засновані не на порожньому місці, дуже велика ймовірність взаємоприйнятного рішення.