Як здати на права категорії а.

Наявність у водійському посвідченні категорії А означає, що його володар допущений до керування мотоциклом. Іспит в ДАІ складається з двох частин. Перша - комп'ютерний тест на знання правил дорожнього руху. Друга являє собою перевірку навичок управління мотоциклом на автодромі. Навички водіння в умовах міста у мотоциклістів, на відміну від автомобілістів, не перевіряють.
Вам знадобиться
  • - знання правил дорожнього руху;
  • - навички управління мотоциклом.
Інструкція
1
Курс навчання керуванню мотоциклом найкраще пройти в автошколі. Якщо на категорію В можна підготуватися і за допомогою приватного інструктора, то аналогічних пропозицій на ринку підготовки мотоциклістів практично немає. Менше вибір і автошкіл, що пропонують навчання за категорії А, більшість обмежуються програмою для майбутніх водіїв легкових автомобілів.
2
Умови теоретичного іспиту стандартні: двадцять питань, в яких з трьох варіантів відповіді потрібно вибрати один правильний, 20 хвилин на виконання, максимум двох ошібок.К цьому випробуванню, в принципі, можна підготуватися і самостійно. Як правило, достатньо двох тижнів, але за умови виділення на підготовку не менше двох годин щодня. Сайтів з можливістю попрактикуватися в проходженні тесту, в тому числі по категорії А, достатньо.
3
Практична частина на автодромі підрозділяється на три складових. Кандидат в мотоциклісти демонструє свої навички керування мотоциклом, демонструючи різні вправи: «змійка», «габаритний коридор», «габаритна вісімка», «колійна дошка» і др.В ході виконання завдань потрібно продемонструвати вміння рушати з місця, вписуватися в повороти, пересуватися по колу, утримувати мотоцикл по прямій лінії, набирати швидкість і скидати її, пригальмовувати, утримувати мотоцикл у вертикальному положенні, не торкаючись асфальту ногой.За помилки при виконанні нараховуються від 1 до 5 штрафних балів, максимально допустима кількість - максимум 4 по кожної вправи . Якщо ця умова виконана, іспит складено.