Як скласти іспит на права.

Іспит на права здається в ГИБДД і складається з трьох обов'язкових частин: тесту на знання правил дорожнього руху (його називають теорією), водіння на майданчику (або просто «майданчик») і в місті («місто»). З першого разу всі три етапи успішно долають одиниці. Але це не означає, що не варто й намагатися.
Вам знадобиться
  • - знання правил дорожнього руху;
  • - досвід управління автомобілем;
  • - відточені до автоматизму водійські навички.
Інструкція
1
Теоретична частина іспиту являє собою комп'ютерний тест, що складається з 20 питань. З трьох можливих варіантів необхідно вибрати один правильний. Питання можуть стосуватися як можливих ситуацій на дорозі, так і будь-якого іншого аспекту правил. Іспит уемому дають 20 хвилин на відповіді, допустимо не більше двох помилок. Для підготовки до теоретичного тесту достатньо в середньому пари тижнів, але за умови, що їй буде приділятися не менше двох годин щодня. Попрактикуватися у виконанні екзаменаційних тестів можна на спеціалізованих сайтах.
2
Здача «площадки» зазвичай особливих труднощів не викликає. Цьому аспекту навчання водінню, як правило, дивується чимало уваги в будь автошколі, а відпрацювання екзаменаційних вправ часом представляє собою відверте «натаскування» .Сложності можуть бути у тих, хто готувався самостійно (у багатьох регіонах можлива здача на права екстерном, без навчання в автошколі). Можливість доступу на навчальну площадку є далеко не у всіх приватних інструкторів. Хоча не без варіантів.
3
Найскладніший етап, на якому за статистикою застряє переважна більшість охочих отримати водійське посвідчення. І часом надолго.Залог успішної здачі нехай не з першого, але хоча б з чергового разу тільки один: практика, практика і ще раз практика. І дуже бажано, щоб вона не зводилася лише до відпрацювання екзаменаційного маршруту (хоча і йому приділити увагу варто, і навіть деякі елементи натаскування будуть не зайвими).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vnRTq2keDNw
Зверніть увагу
До відпрацювання навичок водіння в умовах міста поставтеся з особливою серйозністю. Цей процес дуже індивідуальний: комусь достатньо 10 годин за кермом, а комусь і 100 буде мало. Якщо відчуваєте, що недостатньо впевнені на дорозі, краще витратьте на додаткові години. Постарайтеся відпрацювати з інструктором різні варіанти маршрутів, включаючи екзаменаційний (але тільки їм не обмежуйтеся), швидкісні режими та ін. Прикро буде не здати іспит, якщо ви в цілому підготовлені добре, але якогось навику не приділили достатньо уваги, а його несподівано захотів перевірити екзаменатор.
Корисна порада
Не поспішайте рушати, навіть якщо прозвучала команда екзаменатора «поїхали». Спочатку відрегулюйте спинку сидіння і дзеркала заднього виду так, щоб вам було максимально комфортно перебувати за рулем.Прі здачі водіння в місті екзаменатор може спеціально провокувати вас на порушення. Наприклад, зупинку в недозволеному місці під приводом того, що йому терміново знадобилося вийти (скажімо, купити сигарет в кіоску). Ні в якому разі не подавайтеся на ці провокації. Зайва послужливість нічого вам не принесе, крім штрафних балів.