Як зробити серце на клавіатурі. Як зробити багато сердець.

Віртуальне спілкування в соціальних мережах перед монітором комп'ютера, підключеного до інтернету, зараз дуже популярне явище. Люди різного віку знайомляться, закохуються, одружуються. І все це віртуально. Крім цього, написати зізнання в любові або поздоровлення зі святом простими, звичними для людей, словами вже зовсім немодно. Зараз більшість людей, що зізнаються один одному в любові, крім слів, додають до своїх послань символи. Один із найпопулярніших знаків визнання в любові - серце. Насправді, зробити серце на клавіатурі простіше простого. Існує безліч варіантів його зображення за допомогою символів, букв і знаків.
Вам знадобиться
  • клавіатура.
Інструкція
1
Складання серця з клавіатурних символів і знаків схоже за своїм принципом з розміткою малюнка на тканині для вишивання хрестиком. Тобто спершу слід подумки намітити область, в яку впишеться саме серце.
2
Символи для створення серця на клавіатурі можна вибрати найрізноманітніші: букви, цифри, знаки пунктуації. Порожній простір в таких зображеннях зазвичай заповнюється прямими лініями, точками, знаками «тире» або вільним місцем (натискання клавіші «пробіл»). За допомогою цих же знаків на серце можна показати відблиски.
3
Дуже оригінально виглядає зроблене на клавіатурі серце, що має облямівкою із символів, цифр або букв, що відрізняються від знаків, з яких складена основна фігура. Приміром, симпатично виглядає серце, складене за допомогою знаків «зірочка» (*), окантоване буквою «М».
4
В середині складеного за допомогою клавіатури серця можна помістити слово «люблю» або навіть ціле визнання в світлих і щирих почуттях.
5
Зробити серце на клавіатурі можна і не тільки за допомогою набору з двох-трьох символів. Насправді, для цього може знадобитися ціле безліч цифр, букв і знаків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bCJXtmJWDV0
Зверніть увагу
Ефектно виглядатиме удруковане в середину серця визнання в почуттях. Тільки не забудьте соизмерить ваше послання з довжиною і шириною самого сердечка.
Корисна порада
Складіть уявний образ того серця, яке ви плануєте створити. Якщо образ важко утримати в голові - перенесіть його на папір.