Як намалювати корову.

Літній відпочинок в селі - відмінна можливість познайомити допитливих малюків з багатьма цікавими тваринами, яких вони навряд чи могли б зустріти в міській обстановці. Однією з найяскравіших представниць сільського населення є корова. Зазвичай, познайомившись з новим тваринам, хлопці намагаються скоріше намалювати його. Намалювати корову зовсім нескладно.
Інструкція
1
В першу чергу на аркуші паперу необхідно намалювати дві окружності. Одна з яких повинна вийти трохи менше другої за розміром.
2
Ці окружності потрібно з'єднати двома плавними лініями.
3
Тепер до отриманої фігурі, що нагадує грушу, необхідно домалювати великий овал (тулуб майбутньої корови).
4
Все зайві олівцеві лінії слід видалити за допомогою ластику. А до одержали овалу необхідно домалювати 4 прямокутні ноги корови. Дві з них видно повністю, бо виходять на передній план малюнка, а дві інші видні лише частково.
5
Далі на голові корови потрібно намалювати пару маленьких вушок, що нагадують пелюстки квітки.
6
Між вушками на голові тварини слід намалювати маленькі круглі ріжки.
7
Тепер потрібно показати мордочку корови. На ній за допомогою двох маленьких кіл необхідно зобразити ніздрі сільської жительки.
8
Настав час намалювати корові великі круглі виразні оченята.
9
Далі слід додати тварині хвостик з каплевидной пензликом на кінці.
10
Невід'ємна частина кожної сільської корови - це, звичайно ж, вим'я. Саме з нього-то і добувають господарі тваринного смачне і корисне коров'яче молоко.
11
Залишається лише намалювати на тілі корови безліч різних за формою цяток, тим самим показавши її незвичайне забарвлення, і додати пустотливий язичок.
12
Тепер тварину слід розфарбувати. Корови бувають і чорні, і білі, і руді, і коричневі, і різнокольорові. Чим цікавіше буде окрас намальованою корови, тим оригінальніше вийде малюнок. Як виявилося, намалювати корову , дійсно зовсім нескладно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jp_YXhA0co8