Як намалювати черепашку.

Черепашки як домашніх вихованців - вже давно не рідкість в сучасних сім'ях. Це дуже милі і цікаві створення, не доставляють своїм господарям особливих клопотів. Домашня черепашка, на відміну від деяких інших вихованців, невибаглива до їжі, її не потрібно вигулювати, вона не заважає своїм господарям гучними звуками. Черепашки НЕ пестяться і зовсім не вміють грати. Але навіть, не зважаючи на це, їх дуже люблять діти. І хлопчики, і дівчатка часто зображують своїх домашніх черепашок на своїх малюнках. Намалювати черепашку неважко.
Інструкція
1
Спершу необхідно намалювати на чистому аркуші паперу панцир черепашки. За своїм виглядом він дуже нагадує півколо.
2
Далі до панцира слід домалювати голову і шию незвичайного домашнього вихованця.
3
А тепер, коли панцир, шия і голова черепашки вже намальовані, слід намітити її лапки.
4
Нижню частину панцира черепашки слід відокремити неширокої смужкою. Вона позначить видиму частину черевця. На цьому ж етапі малювання черепашки їй слід додати коротенький трикутний хвостик.
5
На лапках домашньої улюблениці необхідно показати ступні.
6
Тепер за допомогою плавної округлої лінії потрібно відокремити голову черепашки від її шиї. Зараз же слід намалювати вихованцеві маленький круглий глазик.
7
На голові черепашки необхідно намалювати маленькі округлі складочки біля очей, ротик і ніздрі. На черевці домашнього вихованця слід показати місця входження в нього лапок.
8
Далі за допомогою прямокутників, трикутників і квадратів потрібно показати панцирні пластини.
9
Пластини на панцирі слід скруглить, а на лапках показати рисунок лускатої шкіри черепашки.
10
Малюнок готовий. Черепашку залишається лише розфарбувати. Ці вихованці зазвичай не відрізняються якоюсь яскравою забарвленням, тому для розфарбовування черепашки підійдуть бляклі, пастельні тони. Хоча, казкова черепашка може бути розфарбована всіма кольорами веселки.