Як знайти свій камінь.

Здавна було відомо про чудодійний вплив на самопочуття і здоров'я людини. За допомогою каменів-талісманів знижували тиск, приборкували буйну вдачу, підвищували жіночу і чоловічу силу. Не забували і про красу цього матеріалу: донині ювелірні вироби з каменів користуються великим попитом. Щоб вибрати свій камінь , який збалансує ваші вроджені якості і вбереже від небезпек, потрібно прислухатися до свого внутрішнього голосу і трохи розбиратися в астрології.
Інструкція
1
Знайти свій камінь зараз непросто хоча б з тієї причини, що часто під виглядом натуральних каменів продаються штучно вирощені аналоги, а то і просто пластикова підробка. Шукайте місце, де продаються справжні камені.
2
При виборі каменю керуйтеся власною думкою: чи подобається вам камінь , чи привертає вас, чи виникає якась дивна зв'язок? Якщо ви оглянули весь магазин і нічого не знайшли, значить, просто тут його немає.
3
Якщо ви не довіряєте своїй інтуїції, зверніться до астрологічних довідників. Дізнайтеся, який камінь підходить вам за знаком Зодіаку. Ось короткий перелік зодіакальних каменів: Водолій - гранат і ціркон.Риби - перли, аметіст.Овен - алмаз (діамант), рубін.Телец бірюза, сапфір.Блізнеци - агат, хризоліт, берілл.Рак - місячний камінь , смарагд, котячий глаз.Лев - бурштин, хризоліт, топаз.Дева - нефрит, сердолік.Скорпіон - аквамарин, карбункул, коралл.Стрелец - аметист, топаз, хрізоліт.Козерог - рубін, онікс, малахіт.Учтіте, що знак зодіаку визначається тільки положенням Сонця. Цілком можливо, що на вас це світило впливає мало, зате можуть бути важливі інші зірки і планети. Дізнайтеся докладніше про становище зірок в момент вашого народження і виберіть камінь відповідно до нього.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WiwZhWwAgls