Як зробити перемет. Перемет своїми руками.

Все рибалки знають про те, що перемет є одним з найефективніших способів лову великої прісноводної риби - наприклад, сомів. Виготовити перемет для риболовлі можна власними руками, використовуючи для цього тонку мотузку і повідці з саморобними гачками і наживкою. У цій статті ми опишемо кілька способів виготовлення перемету для лову великої риби в річці або будь-якому іншому прісному водоймі.
Інструкція
1
Довжина перемету на крупну рибу становить 75 м, а діаметр мотузки для перемету повинен складати 34 мм. Повідці до перемети прив'язують через кожні півтора метра, і довжина повідка може становити від півметра до двох метрів, в залежності від того, де саме розташований перемет.
2
Для гачків використовуйте цвяхи довжиною 15-20 см, які вручну згинаються, відковують і загартовуються. Замість звичайної мотузки в перемет можна використовувати плетений капронову шнур, що відрізняється високою міцністю. Відстань між поводками у великій річці можна збільшити до півтора метрів.
3
Встановіть перемет поперек річки, закріпивши його на невеликій відстані від дна так, щоб насадка плавала в 30-40 см вище поверхні дна - так риба зможе її побачити. Вибирайте для розміщення перемету місця зі слабким плином, багаті дрібною рибою, жабами та іншої живністю.
4
Для того щоб встановити жерличной перемет, мотузку заздалегідь виварити в олії або просмолити, і встановіть її так, щоб мотузка плавала вільно і ненатянутом. Закріплювати таку мотузку потрібно на пробках, розташованих на рівній відстані один від одного, і краю мотузки кріпляться на протилежних берегах за допомогою загострених кілочків.
5
Ліска з гачком і наживкою прив'язується до поплавка з вантажем, який тримає поплавок у вертикальному положенні. Діючий кінець волосіні з гачком і наживкою опустіть у воду.
6
Для лову річкової форелі краще використовувати перемет-перетяжку - такий перемет потрібно виставити поперек річки на ніч, як шнура взявши волосінь діаметром 1 мм. Довжина повідків становить 1-1,2 м, а діаметр - 0,35 мм.
7
Гачки повинні знаходитися у верхньому шарі води. Використовуйте не більше п'яти повідків, оскільки такий перемет не є широким. На повідці надягайте міцні гачки, починаючи від номера 7.