Як зробити світиться паличку. Як зробити самому світяться палички своїми руками в домашніх умовах.

Якщо ви ламаєте голову, як здивувати своїх друзів на святі, карнавалі або спільної вечірці, вам допоможе оригінальна ідея, за допомогою якої ви зможете в домашніх умовах створити незвичайну світиться трубку, або Glow Stick. Для створення такої трубки вам не знадобиться ніяких рідкісних і дорогих матеріалів, а її зовнішній вигляд при простоті виготовлення буде дуже ефектним. У цій статті ми опишемо технологію виготовлення світиться трубки власними руками.
Інструкція
1
Підготуйте матеріали - скляну ампулу, паяльну лампу, флуоресцентну рідина, перекис водню, тефлонову стрічку, мідні ковпачки для закупорки трубки, і нарешті, сама трубка з поліетилену або поліпропілену.
2
Використовуючи мідні ковпачки, трубку і тефлонову стрічку для фіксації, зберіть готову ємність для майбутньої рідини. Трубка повинна легко згинатися, а один з ковпачків повинен легко відкручуватися від різьблення. Для кріплення ковпачків і гайок використовуйте розвідний ключ.
3
Тепер запаліть паяльну лампу і запаяти довгий кінчик скляної піпетки. Через відкритий її кінець залийте невелику кількість перекису водню, не заповнюючи піпетку до кінця. Знову запаліть паяльну лампу і запаяти другий кінець ампули. Обітріть запаяну ампулу і відкладіть в сторону.
4
Підготуйте флуоресцентну рідина в окремій ємності і акуратно залийте її в трубку з відгвинчені верхнім ковпачком. Всередину помістіть ампулу з перекисом водню, зануривши її у флуоресцентну рідина.
5
Щільно закрутіть ковпачок трубки і переконайтеся, що рідина не виливається назовні.
6
Перевірте вийшла світиться трубку в темному приміщенні - переламати її навпіл і струсіть. Ви побачите, як рідина всередині трубки почне світитися від того, що флуоресцентна рідина змішується при переломі ампули з перекисом водню.