Як поставити пломбу.

Поставити пломбу на зуб в домашніх умовах не вийде, якщо звичайно ви не маєте вдома спеціального обладнання та певних професійних навичок. Щоб вилікувати хворий зуб і запломбувати його доведеться звернутися в стоматологію, як би ви не боялися лікарів, інших варіантів немає. Чим більше ви заплатите за лікування зуба, тим довше протримається пломба. Якість матеріалу безпосередньо залежить від його ціни.
Інструкція
1
Запишіться на прийом до стоматолога. Зазвичай в таких лікарнях велика черга, так як зуби періодично болять у будь-якої людини. Навіть при ретельному догляді за порожниною рота з часом утворюються мікротріщини, які й призводять до утворення карієсу.
2
У призначений день прийдіть до лікарні. Лікар видалить уражену карієсом частина зуба бормашиною і накладе пломбувальний матеріал. Якщо зуб сильно зруйнований, вам покладуть миш'як або спеціальну пасту, яка вб'є нерв і поставлять тимчасову пломбу .
3
Через 1-2 дня вам потрібно знову відвідати стоматолога, щоб видалити нерв. Якщо вам замість миш'яку поставили інший засіб, час впливу на нерв може бути збільшено до 10-14 днів залежно від ліки. Але в будь-якому випадку, лікар вас попередити, через який проміжок часу потрібно буде продовжити лікування. Як тільки нерв буде убитий, вам його видалять і запломбують канал зуба і накладуть пломбу .
Корисна порада
Якщо після лікування пломба початку розфарбовуватися - негайно відвідайте лікаря, який проводив лікування. Вам повинні замінити зруйновану пломбу. Зазвичай це явище зустрічається в перші тижні, коли пломбувальний матеріал в каналі зуба починає трохи просідати і тягне за собою верхню частину пломби.