Як налаштувати смартфон.

Це питання вже став наболілим, хто хоча б раз не пробував це проробити і не чортихався після невдалих спроб, хтось і зовсім не намагається тому, що боїться, що якщо десь, щось не так натисне , і не так налаштує, то його улюблений звірок «помре». Ось таке нервотрепательное заняття - настройка і підключення улюбленого смартфона до Інтернет - павутині. Зараз ми спробуємо описати, як налаштувати смартфон, пройшовши всі кроки якого, ви з задоволенням насолодитеся серфінгом.

Отже, крок перший, в якому ми будемо активувати послугу GPRS-Інтернет. Ви навіть не помітите, як це відбудеться, на стільки це миттєво відбувається, а головне не заплатите за це ні копійки. Дізнаємося на карті оплати, у оператора або сайті вашого оператора номер, куди потрібно надіслати SMS для активації послуги, в принципі активувати послугу можна і зателефонувавши по гарячій лінії оператора. Після того як ви повідомите про намір активувати Інтернет, оператор надішле вам всі необхідні настройки, які вам потрібно буде просто зберегти. Тепер потрібно перезавантажити наш смартфон, проробляється це простим вимиканням-включенням. Після включення зателефонуйте гарячої лінії або, якщо є поруч комп'ютер, зайдіть на сайт, і дізнайтеся адресу точки доступу для вашого регіону логін і пароль, а так же номер порту. Іноді пароль, ім'я та DNS, можуть не знадобитися. Будьте уважні, дивіться не помиліться, одна невірна буква знову змусить ваші нерви попсувати. А тепер докладно розглянемо, як налаштувати смартфон і підключиться.

  1. Заходимо в меню, вибираємо НАСТРОЙКА, потім З'ЄДНАННЯ і ТОЧКИ ДОСТУПУ
  2. Тиснемо ліву софт-клавішу ФУНКЦІЇ, потім НОВА ТОЧКА ДОСТУПУ і використовувати стандартні ПАРАМЕТРИ
  3. Для того щоб не плутатися краще введіть ім'я з'єднання, застосувавши назва оператора, так вам буде легше, наприклад «Beeline Internet»
  4. В наступні поля вводимо отримані від оператора дані, назва точки доступу, наприклад «internet. beeline.ru », потім ім'я та пароль.
  5. Включаємо Запит пароля
  6. Тип аутентифікації - звичайна.
  7. Наступний крок. Перевірте, помилок немає? Тиснемо НАЗАД, де бачимо в списку точок доступу, створену вами щойно нову точку доступу.
  8. Щоб спробувати, що у нас вийшло, вийдіть з настройок і увійдіть в Інтернет.
  9. Тиснемо ФУНКЦІЇ, потім НАЛАШТУВАННЯ і ТОЧКА ДОСТУПУ , в цьому списку вибираємо нашу точку доступу, яку ми створили. Можете насолоджуватися своїм смартфоном повною мірою - і ніяких нервових зривів.