Як почистити свій посудину карми.

Під словом «карма» часто мається на увазі вся тяжкість гріхів і помилок, скоєних людиною в минулому і поточному життях. Проте карма поточного життя мало залежить від помилок минулого і здебільшого створюється з вчинків протягом нинішнього життя. Проблеми, які навалюються на вас, напевно викликані зайвою прихильністю до тих чи інших матеріальних благ, які не мають відношення до просвітління. Щоб позбутися від нещасть, досвідчені вчителі пропонують очистити посудину карми.
Інструкція
1
Порівняйте свої бажання з дійсністю. Якщо вам здається необхідним заробляти одну суму, а отримуєте ви іншу, меншу, задумайтеся: чи є необхідність в додатковому доході? Можливо, за це невдоволення життя вас і карає: погіршується настрій, загострюються відносини ... Ставтеся до матеріального достатку і кар'єрі як до засобу, а не мети існування, сприймайте невдачі спокійно
2
Перегляньте своє ставлення до тіла. Однаково шкідливі як скарги на найменший нездужання, так і зневага до свого власного здоров'я і силам оточуючих.
3
Те ж стосується й інших аспектів життя: дружні і сімейні контакти, релігія, та інше. Зверніть увагу, які крайності ви допускаєте в тій чи іншій сфері.
4
Уявіть всі свої гріхи і помилки у вигляді темної рідини в скляному посудину е. Цей посудину - і є посудину карми. Вгорі у цього посудину а є кілька труб, якими можна умовно дати такі назви: Ідеалізація земних цінностей, тобто прихильність до матеріальних благ; Помилкові переконання, тобто неправильне уявлення про світобудову, у тому числі про політичну сферу; Усвідомлені вчинки, або вчинення завідомо шкідливих для людини вчинків; Невиконання кармічного завдання, тобто проживання не своєю життя. По цих трубах рідина помилок втікає в посудину , змушуючи нас скаржитися на життя і тим самим скорочувати її.
5
Внизу теж є труби, через які вчинки зливаються. Їх назви: Свідомий позитивні вчинки, тобто добровільно скоєні благодіяння; Позитивні якості особистості; Сторонні впливу інших людей, тобто вплив друзів і знайомих; Виконання кармічного, тобто заняття улюбленою справою і задоволення від нього. По цих трубах рідина йде з посудину а карми, роблячи нас безгрішними.
6
Виходячи з логіки цього посудину а, обмежте доступ рідини в посудину карми через верхні труби і відкрийте нижні посудину и, здійснюючи відповідні вчинки в житті.
Зверніть увагу
Детальніше про очищення судини карми написано в книзі А. Свіяша «Як очистити посудину карми».