Як зробити самому пінобетон. Як виготовити пінобетон в домашніх умовах.

З пінобетону можна зводити будь-які будови. Будівництво з нього економічно вигідно, споруда виходить теплою і пожаробезопасной. Виробляючи пінобетон в домашніх умовах, ви отримуєте подвійну економічну вигоду. Можна навіть організувати невеликий бізнес, коли собі ви вже все побудуєте.
Вам знадобиться
  • -пенобетоносмеситель
  • -формы
  • -цемент
  • -песок
  • -пенообразователь
  • -отвердитель
  • -помещение для просушки
Інструкція
1
Для виробництва пінобетону в домашніх умовах необхідно придбати пенобетоносмеситель. Його краще купувати промислового виробництва, так як кустарне виробництво не є надійним механізмом. Зробіть форми для лиття блоків. Їх ви можете виготовити бажаних розмірів. Буде потрібно листове залізо.
2
Цемент для розчину застосовуйте високої марки. Пісок тільки річковий. Додатково просівають пісок, пінобетонні блоки вийдуть міцніше і якісніше. В розчин потрібно додавати піноутворювач і затверджувач.
3
В пенобетоносмеситель необхідно насипати одну частину цементу, три частини піску, 400 гр. піноутворювача і 200 гр. затверджувача. Спочатку робите розмішування піску і цементу з додаванням води. Піноутворювач вводите поступово. Тільки ретельного перемішування компонентів можна додати затверджувач і заважати 1-2 хвилини.
4
Форми змастіть машинним маслом і залийте в них суміш. Сушіть при високій температурі 50-60 градусів протягом двох діб. Після просушки блоки можна прибрати з форм і заповнити форми новим розчином. При змішуванні компонентів використовуйте засоби індивідуального захисту. Піноутворювач має їдку концентрацію.
5
Просушені блоки можна складати або відразу пускати в будівництво.
6
З даної суміші роблять не тільки піноблоки, а й виробляють монолітне будівництво, виготовивши опалубку і заливаючи суміш в неї.