Як змінити дозвіл. Як в кс поміняти дозвіл в консолі.

Не завжди дозвіл , встановлене на моніторі, може бути зручним для користувача. Щоб робота за комп'ютером була максимально комфортною для користувача, на кожному ПК передбачається можливість зміни дозволу екрану.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Не потрібно бути комп'ютерним «гуру», щоб самостійно змінити дозвіл відображуваного на моніторі зображення. Вам достатньо перебувати біля ПК. Зміна дозволу здійснюється за лічені секунди. На сьогоднішній день ви можете налаштувати дозвіл дисплея відразу двома способами: через інтерфейс відеокарти, а також через інтерфейс самої системи.
2
Зміна дозволу дисплея через системний інтерфейс. Даний метод найбільш простий і швидкий у виконанні. Щоб поміняти дозвіл екрану подібним чином, клікніть правою кнопкою мишки на порожній області робочого столу. Далі зайдіть в розділ «Властивості». Перед вами відкриється вікно, в якому буде відображатися відразу декілька вкладок. Тут вам потрібно відкрити вкладку «Параметри». У вікні, ви зможете визначити найбільш оптимальні для себе параметри дозволу дисплея. Після внесення змін не забудьте зберегти їх.
3
Зміна дозволу дисплея за допомогою інтерфейсу відеокарти. На панелі задач знайдіть значок вашої відеокарти. Він буде відображатися в тому випадку, якщо на ПК встановлені відповідні драйвера. Двічі клікніть по даному значку лівою кнопкою мишки. У вікні, знайдіть розділ, який відповідає за дозвіл дисплея. Поставте потрібні вам параметри і збережіть налаштування.
У Москві для отримання роботи іноземні громадяни повинні мати реєстрацію і робочу візу в Росію. У Росії для іноземців оформлення робочої візи здійснюється за місцем проживання. Якщо громадянин змінює місце перебування, йому слід знову пройти реєстрацію і отримати дозвіл на роботу. Для проведення реєстрації іноземець повинен надати особистий паспорт і міграційну карту. Термін дії реєстрації зазвичай становить один рік. Після закінчення терміну іноземні громадяни зобов'язані продовжити реєстрацію.
Вам знадобиться
  • Особистий паспорт, міграційна карта.
Інструкція
1
Отримайте дозвіл на роботу (робочу візу) після реєстрації від Управління Федеральної Міграційної служби, якщо ви громадянин країн СНГ.Еслі ви громадянин таких країн, як Туркменістан і Грузія, то для початку отримаєте згоду центру зайнятості. Якщо ви громадянин Білорусії, то не турбуйтеся про отримання довідки про дозвіл працювати на території Росії, вона вам не потрібна.
2
Якщо у вас вже є дозвіл на роботу (не менше, ніж на 90 діб), то протягом місяця уявіть медичну довідку в ФМС, яка підтверджує відсутність ВІЛ та інфекційних захворювань, наркоманії, алкоголізму. Якщо довідка не представлена в зазначені терміни, то дозвіл на роботу буде визнано недійсним.
Зверніть увагу
У Росії працювати без документів (реєстрація за місцем проживання та робоча віза) - протизаконно. Важливо пам'ятати, що невиконання цього закону тягне за собою великі адміністративні штрафи і видворення з країни. На всіх етапах працевлаштування необхідно дотримуватися термінів подання та оформлення документів.
Корисна порада
На сьогоднішній день для іноземних громадян отримання дозволу на роботу в Росії - обов'язково. Важливо враховувати особливості отримання робочої візи для громадян різних країн. У Москві з питань працевлаштування необхідно звертатися в місцеве УФМС.