Як зробити самому будиночок для кота. Як створити розплідник кішок.

Кішки - своєрідні натури і сидіти в спеціальному будиночку погодиться далеко не кожна з них, хіба що в ньому буде затишно, комфортно і можна буде поточити свої довгі нігтики. Але часто діти, побачивши в гостях житло для кішки, просять придбати та своєму улюбленцю таке ж. Однак ціна на квадратний метр котячого житла висока. А здійснювати покупку, тим більш дорогу, безглуздо - раптом вашій тварині вона не сподобається. Зробити кішці будиночок можна з підручних матеріалів або придбати недорогі.
Інструкція
1
Візьміть шість відрізків фанери. Розмір можете взяти будь-який, який вам подобається, але він не повинен бути менше ніж 50 на 50 см. Не варто робити занадто велике житло, кішці буде не дуже комфортно. Не забудьте зробити отвір, в який тварина входити. Воно може бути круглої або квадратної форми, а також у вигляді сердечка або прямокутника.
2
Обшийте внутрішню сторону фанери будь-яким матеріалом, підійде плед або килим. Якщо нічого подібного у вашому будинку не знайшлося, то купите невеликий відрізок ковроліну. Як варіант, можете подивитися в будинку старі шуби, які також підійдуть для м'якої обшивки будиночка. Зафіксуйте матеріал степлером для меблів (будівельний пістолет) або прибийте маленькими гвоздиками. Обов'язково перевірте, чи немає гострих місць.
3
Після обшивки збийте частини будиночка так, щоб вийшла коробочка. Можете скрутити їх між собою за допомогою шуруповерта або склеїти будь-яким нетоксичним клеєм. Якщо ви склеювали виріб - дайте клею гарненько просохнути, інакше зважаючи подальших робіт будиночок може втратити форму.
4
Тепер обшийте зовнішню частину будиночка. Якщо ви використовуєте щільний матеріал, можете його приклеїти, особливо це стосується непромокаючих видів тканини. Клей візьміть на водній основі, а ще краще той, що використовується для дерев'яних поверхонь.
5
Закріпіть будиночок на стіні, використовуючи металевий куточок, або поставте його в затишне місце, яке найбільше подобається вашій кішці або коту. Якщо ви вибрали місце для свого творіння на стіні, перевірте, чи міцно ви його зафіксували. Тварина може сильно налякатися, якщо будиночок впаде через ненадійного кріплення.
Корисна порада
Для перевірки поставте вашому домашньому улюбленцю коробочку і постеліть в неї м'яку тканину. Поспостерігайте, якщо тварина з задоволенням спить в будиночку, можете приступити до виготовлення більш міцного і надійного житла.