Як зробити свої ударні.

Ударні - найдавніше сімейство музичних інструментів. Ритмічне супровід перш мелодійного стало невід'ємним атрибутом релігійних обрядів, військових танців, весіль та інших подій в житті людини. Маючи самі різні форми (тамбурин, ксилофон, кастаньєти, маракаси, бас-барабан ...), всі ці інструменти об'єднані в одну групу за принципом звуковидобування - ударом. Удар може наноситися рукою, спеціальною паличкою, двома половинками інструменту, і так далі. В музичних колективах, як правило, є в наявності набір ударних інструментів стандартного типу (наприклад, ударна установка), але при бажанні музиканти можуть виготовити свої ударні інструменти, що додають автентичне і оригінальне звучання.
Інструкція
1
Підготуйте кілька пластикових ємностей, бажано яйцевидної форми і складаються з двох половинок (начебто кіндер-сюрпризу). Розмір на ваш розсуд, але оптимальна висота - 10-20 см. Помийте ємності.
2
рознімаючи половинки. В верхні половинки насипте горох, боби, намистини та інші дрібні предмети. Краще, щоб предмети одного діаметру перебували в одній половинці - по закінченні роботи вони всі будуть мати різний звук.
3
В серединці нижніх половинок виконайте отвори, вставте в них прямі палички, дерев'яні або пластикові. Діаметр паличок повинен бути таким, щоб було зручно тримати. Заклейте отвір, щоб не залишалося щілин. В іншому випадку ручка вивалиться, а за нею і боби з намистинами.
4
З'єднайте половинки, потрясіть. Ви зробили маракаси.