Як поставити шапку на сайт.

На сьогоднішній день в інтернеті розміщено величезну кількість сайтів . Багато з них зроблені були кілька років тому. І підходить час для того, щоб щось поміняти на сайті: текст, розташування інформаційних блоків, деякі графічні елементи. З наданої нижче інформації ви дізнаєтеся, як змінити шапку на сайті.
Інструкція
1
Перед тим як це зробити, ви повинні знати, яким чином улаштовані інтернет-сторінки. Будь HTML-документ, як правило, розділений на три основні частини: шапка, основний контент і підвал. Шапка сайту - це верхня його частина, яку в першу чергу бачить користувач. Вони бувають різні. Це або просто логотип з навігацією, або картинка з контактною інформацією, або флеш-ролик. Розберемо простий варіант того, як можна поміняти шапку сайта, що складається з картинки і невеликий контактної інформації.
2
Підготуйте зображення. Оптимізуйте його, приведіть до потрібного розміру. Збережіть в певному форматі: або JPEG, або GIF, або PNG. Потім завантажте картинку на хостинг в папку, де лежать усі графічні файли сайту. Шапка готова до заміни.
3
Відкрийте сайт в редакторі HTML-коду. Знайдіть рядок, яка показана на зображенні. Зверніть увагу, що потрібна вам рядок повинен перебувати або в верхній частині табличній верстки, або в контейнері «». Схожі рядки, що розташовуються нижче, швидше за все, відповідають за інші зображення на сайті.
4
Пропишіть в атрибуті «src» шлях до вашого зображення. «src=images (папка на хостингу, куди ви зберегли зображення шапки сайту)/dzen.png" (назва картинки. Формат файлу)». Збережіть зміни. Відкрийте сайт і ви побачите нову шапку. Контактну інформацію можна залишити без змін. За таким же принципом зміните всі інші сторінки.
5
Це найпростіший спосіб поставити нову шапку на сайт. Для більш складних варіантів вам знадобляться більш глибокі знання HTML-коду і таблиць CSS.