Як підключитися до тарифу.

Тарифи оплати послуг мобільного зв'язку різняться в залежності від частоти користування тими чи іншими видами послуг: дзвінки по області, дзвінки на стаціонарні телефони, вихід в інтернет і т.д. При підключенні до того чи іншого тарифом ви повинні першим ділом ознайомитися з цінами на ті види зв'язку, які будете використовувати частіше. Це стосується як купівлі нової сім-карти, так і зміни тарифу на старій.
Інструкція
1
При покупці нової сім-карти просто зверніться в будь-який салон зв'язку і викладіть консультанту свої вимоги до зв'язку. Він запропонує вам декілька тарифів різних операторів, опише їх достоїнства і недоліки. Вам залишиться тільки вибрати із запропонованого.
2
При зміні тарифу на старій сім-карті ви можете також звернутися в салон зв'язку і пояснити свої наміри. Консультант допоможе вам вибрати новий тариф.
3
В деяких випадках ви можете змінити тариф в режимі онлайн, зайшовши на сайт оператора. Для цього авторизуйтесь в особистому кабінеті, ввівши свій номер телефону і пароль. Зміна тарифів від операторів МТС і «Білайн» виробляється на сторінках, зазначених внизу. Для зміни тарифу від оператора «Мегафон» в рамках одного тарифного плану наберіть номер: * 105 * 3 * 1 #. Виберіть тариф із списку на свій розсуд і дотримуйтесь подальших інструкцій.
Зверніть увагу
Вартість зміни тарифу залежить від оператора і нового тарифу. Фактичне підключення до тарифу в деяких випадках відбувається з першого числа наступного місяця