Як змінити картинку на сайті. змінити картинку домашньої сторінки.

У сучасному світі інформації інтернет займає ключове значення. З кожним роком зростає число сайтів і окремих сторінок інтернету. Для того щоб сайт легко сприймався відвідувачами він повинен графічно бути витриманим і привертати увагу. У даній статті ви дізнаєтеся, як змінити картинку на сайті, щоб ваша сторінка виглядала більш сучасно і стильно.
Вам знадобиться
  • Знання HTML-коду
Інструкція
1
Для цього вам знадобиться трохи знань, певні програми і терпіння. Щоб самому міняти вигляд сайту вам необхідно вивчити HTML-код. Це певний мову розмітки документа. Вивчити ви його можете або самостійно, використовуючи спеціалізований ресурси мережі, або закінчити спеціальні курси. Для графічного оформлення вам також знадобляться знання деяких графічних редакторів.
2
Перед тим як змінити картинку на сайті вам її необхідно оптимізувати, зменшити до потрібного розміру і зберегти в одному з трьох форматів: GIF, JPEG та PNG. Після цього за допомогою сервісів хостингу завантажити зображення на сервер в папку, де зберігаються всі графічні матеріали сайту. Дізнатися назва папки можна у власника сайту.
3
Зображення готове до заміни. Відкрийте в одному з HTML-редакторів сторінку сайту. Знайдіть код, який вказаний на прикладі. Вкажіть шлях до зображення в поле атрибута «src», і обов'язково пропишіть назву файлу після атрибута «alt». Це необхідно на той випадок якщо у користувача інтернет в браузері відключено завантаження зображень. Картинку він не побачить, але текст відобразиться.
4
Збережіть зміни. Відкрийте сторінку в браузері, і ви побачите зміни на сайті. Таким же чином внесіть зміни на інші сторінки сайту. Будьте уважні при редагуванні коду. Уникайте помилок синтаксису і з часом навчитеся впевнено вносити зміни на будь-який сайт.