Як записати інформацію на карту пам'яті.

Перед тим, як записати якусь інформацію на карту пам'яті , переконайтеся, що вона не завдасть жодної шкоди вашому комп'ютеру.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, карта пам'яті, антивірус.
Інструкція
1
Не відкривайте меню карти пам'яті відразу після того, як вставите її в USB-порт. Якщо на флешці буде вірус, її відкриттям ви заразите свій комп'ютер. Щоб переконатися в тому, що карта пам'яті не представляє небезпеки для вашого ПК, перевірте її вміст на наявність вірусів. Для цього вставте флешку в порт і відкрийте папку «Мій комп'ютер». Клікніть правою кнопкою мишки по що визначилися влаштуванню і виберіть пункт "Сканувати на віруси». Якщо антивірус не виявить на носії шкідливих програм, можете відкрити розділ флешки.
2
Щоб записати інформацію на карту пам'яті , знайдіть на комп'ютері потрібні файли і виділіть їх. Клікніть на виділеній ділянці правою кнопкою мишки і виберіть пункт "Копіювати". Відкрийте розділ картки пам'яті і клікніть в ньому правою кнопкою мишки. Вибравши пункт «Вставити», клікніть по ньому і дочекайтеся завершення передачі файлів на пристрій.
3
Після того, як всі файли будуть передані, витягніть карту пам'яті в такий спосіб. На панелі задач клікніть правою кнопкою мишки по значку USB-порту і виберіть пункт «Безпечне вилучення пристрою». Клікнувши по даній опції, дочекайтеся виведення вікна-повідомлення про те, що флешка може бути залучена з комп'ютера. Тільки після цього витягуйте карту пам'яті . Якщо ви просто висмикніть пристрій з порту, ви можете пошкодити зберігаються на ньому файли та документи.