Як набрати вагу жінці.

Зайва худорба не прикрашає жінку. Особа набуває суворі обриси, на тілі випирають кістки. Підібрати одяг стає складніше. Але не буває нерозв'язних ситуацій, і набрати вага можна, але цей процес трудомісткий і дуже тривалий, адже м'язова тканина формується довго. А нарощувати жировий прошарок не має сенсу - з'явиться целюліт і супутні йому ознаки.
Інструкція
1
Приділіть особливу увагу своєму харчуванню. Обов'язково вживайте якомога більше білкової їжі, а краще купіть спеціальні коктейлі, які сприяють приросту м'язів. Включіть у свій раціон м'ясо, молочні продукти і рибу. Не забувайте і про крупах, овочах і фруктах. Зверніть увагу на якість макаронів - вони повинні бути вищого сорту і виготовлені з твердих сортів пшениці, а від інших користі буде мало. Але з продуктами харчування дуже складно отримати потрібну дозу вітамін, тому приймайте вітаміни і мінерали, бажано ті, що розроблені спеціально для жінок.
2
Для збільшення м'язової маси тіла запишіться в тренажерний зал. Проконсультируйте з досвідченим тренером і вам складуть оптимальний план фізичних навантажень, які в найкоротші терміни приведуть ваш вага в норму. Зазвичай збільшення маси тіла можна побачити, вз вага івшісь через кілька днів на вага ах.
3
Але одними вправами і правильним харчуванням ви навряд чи обійдетеся. Вага додається в період міцного здорового сну. Тому спите не менше 6-8 годин на добу. Якщо у вас поганий сон, то це теж може бути причиною зниженої маси тіла. Приймайте легкі заспокійливі засоби та все нормалізується.
4
Надмірна худорба з'являється внаслідок слабкої вироблення жіночих статевих гормонів. Поправити це можна тільки приймаючи гормональні засоби або займаючись регулярно сексом. Помічено, що жінки, які вступили в шлюб, трохи округлюються, особливо в самих пікантних місцях. Пов'язано це з початком регулярного статевого життя. Звичайно, не варто прагнути вийти заміж, а ось надійного партнера для незахищеного сексу ви можете знайти. Гормональний фон прийде в норму, а вага стабілізується.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=F0-y6O5JvjQ
Зверніть увагу
Як набрати вагу жінці. Поки одні жінки марять про модельних параметрах і виснажують себе дієтами і інтенсивними тренуваннями у фітнес-клубах, інші намагаються вирішити проблему зовсім протилежного характеру. Стрілка ваг, впродовж тривалого часу яка не бажає підніматися вгору, викликає у них не менше засмучення, ніж у їхніх подруг, готових віддати все на світі заради того, щоб вона, нарешті, рвонула вниз.
Корисна порада
Як набрати вагу дівчині, жінці? Ну що ж, поговоримо, як же правильно погладшати без зайвих і зовсім непотрібних проблем. Першим ділом поставте собі мету - «Я набираю вагу !!!» і ніякі виснажливі голодування не повинні вас спокушати. Постарайтеся сісти на правильну дієту, не дивуйтеся дієта буде для набрання ваги, а не для убування. Вага буде набиратися поступово, інакше не вийде чи ви просто розтягніть свій шлунок до величезних розмірів.