Як змінити колір сайту.

Інтернет в житті сучасної людини займає величезне значення. З його допомогою користувач може поділитися будь-якою інформацією. Для цього є величезна кількість ресурсів, починаючи від окремих сайтів і закінчуючи сервісами on-line спілкування. Щоб ваш сайт виглядав сучасно і стильно, потрібно постійно стежити за його оформленням.
Вам знадобиться
  • Знання мови HTML-коду, каскадної таблиці стилів CSS і основ верстки HTML-документів. Один з HTML-редакторів.
Інструкція
1
Для цього вам знадобляться знання мови HTML-коду, каскадної таблиці стилів CSS і основ верстки HTML-документів. Їх можна отримати, відвідуючи спеціальні ресурси мережі, присвячені даних питань. Так само вам знадобиться один з HTML-редакторів.
2
Відкрийте вашу сторінку в редакторі HTML-коду. Знайдіть значення «color», яке визначає колір . Воно може перебувати в небудь самому документі, або в каскадної таблиці стилів CSS. Тепер вам знадобляться знання мови HTML-коду. Необхідно пам'ятати, що значення «color» може визначати колір , як самого фону сайта, так і колір посилань, і колір тексту.
3
Знайдіть потрібне вам властивість, яке ви хочете змінити і введіть цифрове значення колір а. Це значення можна дізнатися зі спеціальних таблиць колір ів. Одна з таких таблиць зображена на картинці. Збережіть зміни.
4
Знову відкрийте вашу сторінку в браузері. І якщо ви все зробили правильно, одразу побачите зміни на вашому сайті.Якщо властивості колір а на вашому сайті прописані в таблиці стилів, то зміни торкнуться всіх сторінок. Якщо параметри колір а вказані в тільки HTML-документі, то вам необхідно змінювати кожну сторінку сайта. При внесенні будь-яких змін на сайті уважно стежте за правильністю написання коду.
Зверніть увагу
При внесенні будь-яких змін на сайті уважно стежте за правильністю написання коду.