Як навчитися мислити тільки позитивно.

Оптимістичний настрій перед початком справи - половина успіху. Але як бути, якщо позитивне мислення і є ваша мета? Подивитися на світ крізь рожеві окуляри допоможуть поради психологів і ваша власна віра в свої сили.
Інструкція
1
Отже, віра у власні сили. Сядьте, заспокойтеся, відженете взагалі всі думки. Почніть говорити собі, подумки чи вголос: «Я зможу мислити позитивно. Я зможу бути щасливим. Я буду оптимістом. У мене все вийде ». Вірте власними словами, вони мають таку ж силу, як і вчинки.
2
Відкиньте всі свої невдачі і неприємності. Всяке буває, але судити про життя тільки по негативним враженням - безперспективне заняття. Вони і надалі будуть, але вважайте ці події не покаранням, а джерелом досвіду. Шукайте задоволення в будь-якому виді діяльності.
3
Щиро радійте всьому, що з вами відбувається, навіть якщо це злива посеред липня. Висловлюючи емоції, поменше думайте про думку оточуючих. Часто саме несвідоме прагнення злитися з натовпом заважає нам мислити позитивно.
4
Знаходьте задоволення і позитивні сторони в будь-якому суспільстві: на роботі, в родині, наодинці з собою. Слухайте навколишній світ, милуйтеся його гармонійним пристроєм. Діліться своєю радістю з іншими. Роблячи матеріальні або нематеріальні подарунки, ви почувсвуете, що і ваш настрій підвищується.