Як навчитися не нервувати. Як не нервувати в компанії.

Нервозність, або підвищена збудливість, перебільшена реакція на той чи інший подразник (ситуацію, вчинок, слова) часто стає першим щаблем конфлікту і веде до серйозних ускладнень відносин. Якщо ви хочете зберегти мир і дружній настрій в компанії, родині або офісі, навчитеся не нервувати і зберігати спокій.
Інструкція
1
Займіться дихальними вправами. Під час нападу нервозності і агресії дихання порушується, кисень перестає надходити в мозок. В результаті ви керуєтеся не здоровим розумом, а низинними інстинктами і впадаєте в стан афекту. Рівне глибоке дихання дозволить вам тверезо поглянути на ситуацію і контролювати свої емоції.
2
Говоріть про свої проблеми. Можливо, якщо ви поясните, що вас дратує в стосунках з ним, він змінить поведінку.
3
Займіться спортом, частіше гуляйте. В русі ви зможете виплеснути агресію і нервозність. Вид спорту не має значення: йога, фітнес, танці, боротьба, - вибирайте на свій смак. Крім того, під час фізичних вправ прискорюється газообмін, що також позначається на збагаченні організму киснем.
4
Змініть ставлення до джерела нервозності. Якщо можете, перестаньте помічати його. Якщо не можете, смійтеся над ним (тільки не в образу навколишнім).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pcAmXw9avM8