Як розкласти товар. Як прорахувати кількість товару для магазину одягу.

Для успішного продажу товара необхідно правильно представити його покупцеві. У Сполучених Штатах Америки вже давно успішно застосовується система під назвою «товар обличчям». Цю систему можна з успіхом застосовувати і у нас в Росії, попередньо виконавши кілька обов'язкових умов. Основна умова цієї системи - облаштувати торговий зал зразок арени.
Інструкція
1
Ідеальний торговий зал виглядає наступним чином: в центрі залу потрібно поставити спеціальну стійку або стіл висотою приблизно 50-70 сантиметрів. Вони потрібні для викладки товара . За ними встановлюють столи та стійки для інших товарів висотою вже 70-90 сантиметрів. Відступивши від центру на невелику відстань, встановіть ще одну стійку, що нагадує гірку, на різних рівнях якій розташовуються декілька видів товарів. Для розміщення товарів можна використовувати і стіни магазина, на яких можна зміцнити полки і вішалки з товаром.Такім чином, весь ваш товар буде помітний покупцеві з будь-якої точки магазину. Але при цьому не варто захаращувати стійки: покупець повинен мати можливість взяти будь-який товар, який йому сподобався, без особливих труднощів.
2
На рівні очей покупця потрібно розташувати стійки для вішалок. Зручніше будуть ті стійки, на яких можна повісити два ряди вішалок. Перед стійкою можна поставити манекен, на якому можна продемонструвати останню новинку, або товар, призначений для швидкого продажу.
3
На верхньому рівні потрібно розташувати великогабаритний товар (куртки, пальто, подушки або ковдри). В цьому місці товар побачать всі покупці магазину. Також добре на верхньому рівні розмістити моделі для демонстрації, останні колекції.
4
Покупців традиційно привертає центральна частина магазину, тому в центрі необхідно розташувати більшу кількість самого ходового товара . А вздовж стін магазина розвісити великі речі. Наприклад, для магазину дитячого одягу ідеально таке розташування: у центрі - брюки, кофти, светри, а по стінах - куртки і пальта.
5
Варто звернути увагу і на кількість товара одного виду, продаваного в вашому магазині. Найбільш виграшним буде представити до 40 моделей одного виду, наприклад, кофтинок, по п'ять розмірів кожної моделі. В багатьох європейських магазинах практикують такий варіант. Спочатку вивішують не більше 5-10 моделей. Після того, як основна колекція розійдеться, її залишки вивішують на стійку в центрі, для більш швидкого продажу.
6
З досвіду західних магазинів буде краще розташувати речі блоками в єдиній кольоровій гамі, так як покупці в першу чергу звертають увагу на колір. А щоб надати покупцеві можливість краще розглянути фасон моделі, можна розташувати кілька зразків осторонь від масової викладки.
7
Для демонстрації останніх колекцій одягу найкраще використовувати манекени, які потрібно нарядити з ніг до голови, щоб покупець отримав повне уявлення про колекцію. При цьому слід демонструвати не лише одяг, а й аксесуари до них. Пам'ятайте, що чим краще ви представите товар покупцеві, тим більше шансів на те, що він у вас купить цю річ.