Як шукати в скайпі людей. скайп Як знайти людину.

Скайп - спеціальна програма для он-лайн спілкування між користувачами, що знаходяться в різних кінцях країни і навіть світу. Принциповою відмінністю Skype від інших месенджерів стала можливість вести не тільки листування, але телефонні і відеорозмови. Пошук і додавання нових контактів в Skype не представляє особливої складності.
Інструкція
1
Пошук нових контактів в Skype можливий тільки в разі, якщо ви знаєте щось про користувача: логін, поштову адресу або телефон. Для початку пошуку людей в скайпі запустите програму Skype. Авторизуйтесь за допомогою логіна і пароля.
2
Після закінчення завантаження списку контактів клацніть лівою кнопкою мишки по головному вікну програми (зі списком контактів) для активації. Натисніть групу «Контакти» в панелі управління нагорі.
3
Виберіть команду «Додати новий контакт». У новому вікні введіть ті дані про користувача Skype, які знаєте: логін, мобільний телефон або електронну пошту.
4
Знайдіть у списку знайдений контакт, який вас цікавить. Натисніть кнопку «Додати».
Програма Skype дозволяє в реальному часі побачити і почути співрозмовника: поговорити з близькими, друзями, партнерами по бізнесу, обговорити побутові та ділові питання, і не переживати при цьому з приводу витрат на зв'язок. Та й знайти потрібну людину в Skype можна всього за кілька хвилин.
Інструкція
1
Приступаючи до пошуку, пам'ятайте, що ваш співрозмовник повинен бути зареєстрований в системі Skype. Це є обов'язковою умовою, інакше ви нікого не знайдете. Підключіться до мережі інтернет і запустіть програму.
2
Авторизуйтесь в системі під своїм логіном і дочекайтеся відкриття діалогового вікна Skype. Якщо додаток вже активно, викличте його вікно з області повідомлень на панелі задач, двічі клікнувши по відповідній іконці лівою кнопкою миші.
3
Для виклику форми пошуку ви можете скористатися або кнопками, або командами в меню. Вивчіть інтерфейс програми. У лівій частині вікна є кнопка Add a contact («Додати контакт»). Її дублює команда у верхньому рядку меню. Клацніть пункт Contacts («Контакти») і виберіть в контекстному меню першу команду - Add a contact.
4
Відкриється нове діалогове вікно. Провести пошук потрібної людини ви можете за чотирма параметрами: адресою його електронної пошти, телефонному номеру, повного імені або нику, під яким людина зареєстрована в системі Skype. При цьому не обов'язково заповнювати всі поля, ви можете використовувати тільки один параметр для пошуку.
5
Введіть у відповідне поле ту інформацію, якою ви володієте, і підведіть курсор миші до кнопки Add («Додати») або просто зачекайте кілька секунд. Щоб не перебирати навмання різні варіанти, заздалегідь запитайте у людини, яку ви хочете додати в свій список, який нікнейм він використовує в системі Skype, - це полегшить його пошук.
6
Коли розгорнеться список збігів, сформований за Вашим запитом, клацніть по іконці ту людину, яку ви хотіли знайти, лівої кнопкою миші. Відкриється додаткове діалогове вікно, натисніть в ньому на кнопку Add і направте запит на додавання знайденого користувача в список своїх контактів, скориставшись кнопкою Send request.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oI2KfK18YeY