Як плести фенечки з написами. Фенечки з написом.

Фенечки - браслети, що виготовляються в подарунок самим дарувальником. В момент дарування фенечку зав'язують на руці трьома вузлами, причому на останньому вузлі вимовляється якесь побажання одержувачу. Носять таку прикрасу доти, поки вона сама не розірветься. Фенечки запозичені з культури американських індіанців, які вважали їх символом вічної дружби і вірності. Сьогодні такі браслети робляться зі стрічок, шкіри, ниток і бісеру. Малюнки фенечек дуже різноманітні: однотонний фон, абстрактний орнамент, тварина або напис. Дуже красивим подарунком стануть бісерні фенечки з написами.
Інструкція
1
На ілюстраціях показані схеми плетіння букв з бісеру у вигляді сердечок. Плетіть їх на тлі контрастного кольору, щоб бісеринки, складові букву, виділялися. Техніка плетіння - «хрест». Сплетіть потрібні букви в потрібних кількостях.
2
Покладіть стрічки на рівну поверхню. Відстань між крайніми стрічками має бути трохи менше, ніж висота сердечок. Кінці стрічок повинні збігатися по довжині. Якщо стрічки розпускаються, припечіть кінці запальничкою або сірником.
3
Виміряйте зап'ясті того, хто носитиме фенечку. Відзначте вийшла довжину приблизно посередині стрічок. Розташуйте букви з бісеру на цій ділянці. Якщо букв мало, розташуйте їх на більшій відстані. Якщо багато і сумарна ширина перевершує довжину браслета, накладіть їх краї один на одного.
4
Запам'ятайте розташування букв, приберіть їх. Нанесіть клей на місця, де будуть розташовуватися літери. Нанесіть по краплі на все стрічки.
5
Залежно від типу клею нанесіть по краплі і на зворотні сторони букв. Прикладіть букви до стрічок і залиште до висихання клею.
6
Візьміть руку носія фенечки з написом. Зауважте на його руці стрічки красивим вузлом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OlIe8evaMmk
Зверніть увагу
Пам'ятай завжди, що головне в плетінні фенечек це практика! Чим більше часу приділяєш плетінню, тим краще, красивіше і швидше вони виходять.
Корисна порада
Щоб закріпити вузлики в місцях з'єднання відрізків волосіні, можна розплавити їх кінці над полум'ям свічки. Слід робити це обережно і не підносити браслет занадто близько до полум'я, щоб не почали плавитися інші ділянки вироби і не потемнів бісер.