Як поміняти колесо в машині. Як поміняти колесо на машині без диска.

Якщо під час їзди на автомобілі його починає тягнути вправо або вліво, це означає, що спустило колесо . В цьому випадку необхідно негайно зупинитися на узбіччі. Якщо це дійсно так, то спустилося колесо потрібно негайно замінити на запасне.
Вам знадобиться
  • - домкрат
  • - хрестоподібний ключ (балонник)
  • - два противідкатних пристрою
Інструкція
1
Для заміни переднього колеса поставте автомобіль на ручне гальмо. Одне заднє колесо зафіксуйте з обох сторін противідкотними пристроями.
2
Поставте автомобіль на рівний і без покотилися асфальт. Противідкатна пристрій можна замінити цеглою або чуркою з дерева. Затяжку болтів виробляєте хрест-навхрест.
3
Хрестоподібним ключем ослабте всі болти кріплення колеса, проти годинникової стрілки. Затягнуті вони досить сильно, тому при необхідності встаньте ногами на ключ і зірвіть гайку. Чи не викручуйте болти, просто зірвіть їх і небагато послабте.
4
Підставте домкрат під поріг передньої двері або в спеціальне для нього місце. Акуратно підніміть автомобіль, поки колесо НЕ відірветься від землі. Викриття всі попередньо зірвані болти з колеса і зніміть його з маточини.
5
Дістаньте запасне колесо і встановіть його. Слідкуйте, щоб напрямні на ступиці (залізні штирі) встали в такі ж за розміром отвори на диску. Закрутіть болти за годинниковою стрілкою руками, наскільки вийде, потім ключем. Домкратом повністю опустіть автомобіль на землю. Простягніть все болти ще раз за допомогою ключа.
6
Складіть все інструменти, які ви використовували, і щасливої дороги!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-S-ftBybX08
Зверніть увагу
Для того щоб знати як поміняти колесо на автомобілі, потрібно мати достатню кількість необхідної інформації. У разі, коли чути незвичайний шум зовні автомобіля, можливо, що якесь колесо має прокол. Якщо ви рухаєтеся на автомобілі швидко і у вас пробилося колесо, машину ривком кине в сторону пробитого колеса. У такій ситуації важливо зберегти самовладання і тримаючи міцно кермо, треба постаратися вирівняти автомобіль.
Корисна порада
Як поміняти колесо на машині. Автор admin, Травень 19th, 2012. Впевнено водити машину одне, а от бути здатною полагодити її в екстреній ситуації - зовсім інше. Більшість жінок - водіїв відчувають себе не зовсім комфортно від однієї думки, що можуть виявитися на дорозі з пробитою шиною і необхідності її поміняти. Що ж тут можна порадити? Будьте сміливіше Ви не одна, ось підтвердження цьому: "Подорож по Росії на авто: автоледи на дальній дистанції".