Як обмінюватися файлами.

На сьогоднішній день файлообмінні системи в мережі інтернет вельми востребовательни. Звичайно, відправити файл можна поштою, але це не завжди зручно. Набагато простіше скористатися файлообмінниками. Завантажити на нього свій файл. Скинути посилання на скачування файлу потрібного вам користувачеві. І ваш співрозмовник зможе скачати файл в будь-який зручний для нього час. У даній статті ви дізнаєтеся, як обмінюватися файлами за допомогою одного з найпопулярніших файлообмінників рунета, «Яндекс. Народ ».
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку http://narod.yandex.ru. У правій частині вікна побачите напис «Діліться файлами ». Клікніть мишкою на це посилання. Далі якщо ви не зареєстровані, то перш ніж скористатися сервісом вам необхідно пройти цю процедуру.
2
Після реєстрації ви потрапляєте на сам сервіс. У правій частині ви побачите пропозицію завантажити файли. Завантажувати можна по одному можна відразу декілька файлів. Зробити це можна двома способами. Перший натиснути на кнопку огляд. У вікні вибрати файл, який ви хочете завантажити. Другий спосіб зачепити мишкою і перенести потрібний вам файл у вікно з написом «Перетягніть сюди ваші файли за допомогою мишки». Чекайте деякий час, поки йде завантаження файлів на сервіс.
3
Після цього перед вами з'явиться список файлів розміщених на «Яндекс. Народ ». Трохи нижче ви побачите посилання на цей файл для скачування. Скопіюєте її і відправте адресату будь-яким зручним для вас способом.
Зверніть увагу
Файл Ви зможете скачувати одночасно з комп'ютера одного і другого, при цьому протокол BitTorrent забезпечить скачування двох різних частин даного файлу (з одного і другого комп'ютера) і після цього поєднає їх в вихідний файл. Таким чином, бажана сумарна швидкість завантаження відео-файлу в 1Мбіт/с буде забезпечена.
Нарешті з iPhone можна передавати файли на інші пристрої безпосередньо через Bluetooth. Робиться це за допомогою спеціальної програми iBluetooth, яка при своєму першому появі викликала справжній ажіотаж.
Інструкція
1
Програма має власні настройки і дозволяє користувачеві індивідуалізувати свій інтерфейс. Так, в ній можна встановити свій пін-код, а також прописати виявлення власного номера.
2
Для того, щоб передати файл, необхідно відкрити список папок айфона. Відкривайте ту папку, в якій розташований потрібний файл, і вибирайте його. Після цього ви потрапите в наступне віконце, де вам потрібно буде вибрати пристрій, на який ви збираєтеся передати файл. Зверніть увагу, що музичні записи ви можете передавати в форматах .mp3, .wav і .aiff.
3
Вибирайте одержувача ваших файлів і відправляйте їх. Не забудьте, що перед відправкою файлів вам необхідно буде ввести пін-код вашого пристрою в тому випадку, якщо ви його ставили. В принципі функцію вводу пін-коду можна відключити в налаштуваннях програми. В процесі передачі на дисплеї айфона ви будете бачити швидкість і відсоток передачі, а також загальна кількість переданих та передаються файлів.
4
Якщо передача не відбувається, перевірте, чи включений ваш iPhone і пристрій, на який ви намагаєтеся передати запис, чи знаходяться вони в режимі Visible.
5
Якщо ви хочете прийняти файли , то все, що вам потрібно буде зробити, це підтвердити запит на прийом файлу, а потім вказати програмі, в яку саме папку запис необхідно зберегти. Ви також можете відмовитися і не приймати файл.
6
Для того щоб вийти з iBluetooth, можна просто натиснути на хрестик закриття програми. Щоб запустити програму у фоновому режимі, натисніть на значок «Додому». Характерна особливість програми - відсутність взаємозв'язку з самим Bluetooth як пристроєм. Їх не рекомендують включати одночасно.
7
Хоча програма існує ще зовсім невеликий відрізок часу, а сама компанія не дуже радела за її випуск (Apple негативно відноситься до порушення авторських прав, яким по суті є будь-яка передача файлу), iBluetooth поліпшується буквально на очах. Так, якщо перша версія програми була нездатна передавати фотографії взагалі, то зараз передача здійснюється практично навіть без спотворень.