Як навчитися розмовляти з людьми. Як hjpufdfhbdfnm edthtyyj.

Розмова - основна форма спілкування між людьми . В розмові ми досягаємо компромісів, домовляємося про спільну роботу, отримуємо інформацію. Основний потік інформації в розмові - словесний. Він включає в себе власне слова, темп мови, тембр голосу, інтонацію та інші фонетичні особливості. Від навички вільно розмовляти з людьми залежить результат вашого звернення
Інструкція
1
Слухайте співрозмовника уважно. Справжнє вміння слухати зустрічається приблизно у 20% всіх людей, але інтерес в ваших очах розташує співрозмовника, викличе у нього довіру і бажання розкритися.
2
Копіюйте манеру вашого співрозмовника. Як правило, це виходить інтуїтивно. Ми говоримо тихіше або голосніше, в високою або низькою теситурі, швидше або повільніше. Щоб домогтися успіху, розмовляйте в манері співрозмовника.
3
Якщо співрозмовник помиляється, поправте його. Але не будьте занадто жорсткі: почніть монолог з похвали, потім відзначте сам недолік. Запропонуйте методи виправлення. Закінчите мова ще однієї похвалою, щоб створити сприятливе враження.
4
Будьте іронічні. Доречний жарт може розрядити обстановку, але не зловживайте цим інструментом, особливо якщо погано знаєте співрозмовника. Ви можете зачепити його або просто не справити враження.