Як підключити противотуманку. Як підключити галогенки через запобіжники.

Для поїздки на автомобілі в туманну погоду, крім звичайного ближнього світла фар, застосовують ще й протитуманні фари. Встановити на свій автомобіль їх можна самостійно.
Вам знадобиться
 • - дві протитуманні фари
 • - додатковий блок запобіжників
 • - реле
 • - блок перемикачів
 • - дроти червоного (плюс) і синього (мінус) квітів
Інструкція
1
Спочатку встановіть всі деталі на свої місця (на автомобілі). Після чого протягуйте дроти. Не рекомендується встановлювати більше двох протитуманних фар спереду і більше однієї ззаду автомобіля.Перед підключенням обладнання вимкніть живлення від акумулятора.
2
Розташуйте реле під капотом автомобіля в зручному для їх монтажу місці.
3
Живлення до реле простягніть червоним проводом, безпосередньо з плюсовою клеми генератора.
4
З'єднайте синім проводом контакти маси реле з кузовом, поблизу, в місці його кріплення, за допомогою клем, типу "вушко".
5
Вихідна харчування з реле підключіть червоним проводом до блоку запобіжників, під капотом.
6
Від запобіжника простягніть червоний провід до противотуманной фарі, попередньо закріпленої на бампері автомобіля. Синій провід від фари закріпіть на кузов автомобіля.
7
Вільний провід від реле простягаємо до блоку включення, попередньо встановленого в салоні автомобіля. У такій же послідовності зробіть підключення другої протитуманною фари.
Запобіжник покликаний захищати електричну ланцюг і всі її елементи від перегрівання і займання при протіканні високої напруги. Запобіжник складається з плавкою вставки, в якій міститься розривна частина електроланцюзі, а також механізму, який прикріплює плавку вставку до контактів. Він забезпечує включення пристрою в електроланцюг і монтаж в цілому. Це важливий прилад в забезпеченні стабільної роботи електромережі.
Вам знадобиться
 • - слабкострумовий запобіжник (або запобіжник, який підходить до вашої електричного кола);
 • - контрольна лампа;
 • - електричний тестер для вимірювання напруги;
 • - плоскогубці;
 • - робочий пінцет;
 • - завужені плоскогубці;
 • - викрутка.
Інструкція
1
Отвинтите плоскі гайки за допомогою плоскогубців і зніміть кільця робочим пінцетом. Корпус зніміть з допомогою звужених плоскогубців. Працюйте уважно і акуратно, тому як деякі дрібні деталі складно утримати, а для більших деталей буде часто турбуватися інструмент.
2
Пошукайте у Шнуровому регуляторі запасний і звичайний запобіжник. Іноді можуть спрацювати і перегоріти відразу два запобіжники, але запасний запобіжник завжди повинен бути підведений до основного. Ні в якому разі ніколи не міняйте їх місцями, оскільки можете порушити основні функції і збити всю роботу.
3
Перевірте, якщо лампочка горить, це означає, що запобіжник в нормі і справно працює. Якщо ж ні, то, швидше за все, вас очікує покупка нового запобіжника. Пам'ятайте, чим вище технічна «начинка» вашої квартири, тим частіше будуть виникати проблеми з усуненням неполадок. Неправильний запобіжник цілком може пошкодити апаратурі і пристроям, а більш потужний взагалі може вивести техніку з ладу. Слабкі будуть часто перегоряти. Так що при виборі запобіжника враховуйте потужність електричного кола, інакше постійно будете зіштовхуватися з цією «головним болем».
4
Вимкніть регулятор від мережі або взагалі витягнете запобіжник для детальної діагностики. Не виключено, що під час роботи ви можете наштовхнутися на струмопровідний матеріал. Підібратися до запобіжника взагалі складно без спеціальних інструментів, так що, якщо ви новачок, витягнете його.
Зверніть увагу
Будьте уважні, маючи справу з електрикою. Будь-які необережні або необдумані дії можуть закінчитися плачевно.
Корисна порада
Найкраще користуватися послугами фахівців.