Як зробити об'ємну картинку. створення об'ємної фотографії.

В Adobe Photoshop можна не тільки красиво обробляти фотографії, але і створювати різноманітні візуальні ефекти, які перетворять будь-яке ваше фото в незвичайну листівку або кліпарт. Щоб оживити ту чи іншу фотографію і надати їй незвичайності, ви можете в Фотошопі створити в зображенні об'ємний тривимірний ефект. У цій статті ми навчимо вас робити це за лічені хвилини.
Інструкція
1
Завантажте в Фотошопі фотографію для подальшої роботи, після чого створіть новий шар. В панелі інструментів виберіть Marquee Tool і всередині нового шару намалюйте квадратне виділення з однаковим відступом від країв.
2
Потім натисніть Ctrl + Shift + I, щоб інвертувати виділення. Тепер у вас з'явилося виділення у вигляді рамки по краях шару. Залийте виділену рамку білим кольором. Також можна взяти будь-який інший колір, який підходить до стилю фотографії.
3
Шар з фотографією перемістіть в палітрі шарів так, щоб він опинився вище шару з залитої рамкой.В меню Select виберіть опцію Reselect і створіть на шарі з фотографією маску шару (Create layer mask> Hide selection). Ви побачите, як крайні області фотографії опинилися перекриті рамкою.
4
Після цього активуйте маску шару, візьміть м'яку кисть білого кольору і акуратно зафарбовуйте в режимі маски ті області, які повинні бути проявлені над рамкою. Міняйте розмір кисті, щоб деталізувати дрібніші деталі і контури. Якщо ви помилилися, змініть колір кисті на чорний і зафарбуйте непотрібний фрагмент - він знову зникне.
5
Для найбільшого ефекту об'ємності домалює для виступаючого на рамку об'єкта тінь. Створіть новий шар і помістіть його між двома наявними шарами.
6
Встановіть в якості основного кольору темно-сірий і м'якою кистю намалюйте обриси тіні в тому ж місці, де на попередньому шарі розташований об'ємний фрагмент фотографії. Після цього відкрийте в фільтрах Gaussian Blur і вкажіть радіус розмиття в 5 пікселів. Злегка перемістіть тінь вниз, щоб вона виглядала реалістичніше.