Як перетворити фото.

Чорно-білі фотографії давно вважаються прикладом стилю та елегантності, і багато хто мріє перетворити своє фото, зробивши його чорно-білим. Існує маса варіацій чорно-білої обробки фотографій, і в цій статті ви дізнаєтеся, як їх можна редагувати, і як надати повнокольорове зображення чорно-білий ефект за допомогою Adobe Photoshop CS3.
Інструкція
1
Відкрийте фото для редагування. Ви можете застосувати до нього найпростіші способи знебарвлення - Grayscale і Desaturate.
2
Незважаючи на швидкість, ці способи не відрізняються якісним результатом, так як перший метод перетворює всі канали в сірий, а другий не дозволяє перетворити згодом колірні канали. Обидва способи не дають можливості працювати з колірними каналами після перетворення фотографії в чорно-білу кольорову гамму.
3
Більш якісний результат ви отримаєте, використовуючи інструмент Channel Mixer, але більш оптимальним і зручним варіантом буде використання інструменту Black & White, який знаходиться в меню Image> Adjustments.
4
На палітрі шарів натисніть піктограму чорно-білого кружка і виберіть потім Black & White - таким чином, інструмент застосований як коригуючого шару. У вікні, встановіть параметри перетворення фотографії , а при бажанні виберете пресет зі списку.
5
Серед пресетів ви знайдете налаштування різних світлофільтрів в об'єктивах. Спробуйте застосувати до фотографії кожен з них, вибираючи відповідний для себе варіант. Доопрацювати ефект ви можете вручну, рухаючи регулятори Reds, Yellows, Greens, Cyans, Blues, Magentas.
6
Таким способом ви зможете вручну виставити яскравість кожного колірного діапазону. Якщо створена настройка перетворення вийшла вдалою, збережіть її, вибравши опцію Save Preset.
7
За допомогою цього методу ви можете обробляти фотографії не тільки в чорно-білому варіанті, а й тонувати їх - наприклад, створювати ефект «сепія».
Різні види офісної техніки дозволяють працювати з документами в різних форматах і різними способами. Так, відсканований документ можна обробити і як текст, і як зображення. Все залежить від того, яким повинен бути кінцевий результат.
Інструкція
1
Якщо ви хочете відсканувати документ так, щоб потім можна було працювати з текстом, вносити в нього зміни і поправки, вам необхідно скористатися додатком для розпізнавання тексту. Такі програми можуть йти як разом зі сканером, так і поширюватися окремо.
2
Помістіть потрібний документ в сканер, викличте додаток для розпізнавання тексту, відскануйте документ. Викличте процедуру розпізнавання тексту, дочекайтеся її завершення, скопіюйте і вставте (або експортуйте іншим способом) розпізнаний текст в текстовій редактор. В редакторі внесіть потрібні зміни та збережіть документ у вигляді файла з текстом.
3
В редакторі Microsoft Office Word передбачена можливість збереження документів в .pdf-форматі. Щоб перетворити документ .doc (.docx) в файл формату .pdf, виберіть в меню команду «Зберегти як». У другому полі «Тип файлу» виберіть зі списку підтримуваних форматів варіант * .pdf і натисніть на кнопку «Зберегти».
4
При використанні додатків для розпізнавання тексту багато залежить від настроювань сканера. Чим вищою буде якість сканування, тим більше часу займе процес, зате якість відсканованого документа буде краще (без зайвих шумів). Отже, текст буде розпізнано з меншою кількістю помилок.
5
Якщо вам необхідно відсканувати текст у вигляді копії (звичайного малюнка), задайте в настройках сканера параметри для збереження зображення. Вкажіть той формат для збереження графіки, який потім зможете відкрити. Приміром, якщо на вашому комп'ютері немає програм, що підтримують файли типу .png", не має сенсу зберігати відскановані документи в такому форматі.
6
Щоб перетворити файл з графікою з одного формату в інший, скористайтеся конвертером. Інший спосіб: відкрийте документ в графічному редакторі і збережіть його в іншому форматі, використовуючи варіанти, доступні в поле «Тип файла».